Branky: Piskač, Dúcký - Tomaštík 3, Pacik, Hvozdenský, Ondroušek
Rozhodčí: Pikart
1.SC Znojmo FK: Bulín - Šrámek, Vávra, Fousek, Drozd, Soukup, Krištof J., Matoušek, Štěpánek, Piskač, Doležal, Bernát, Loveček, Susko, Pavlačka, Dúcký, Chvátal, Durda
FC Zlín: Huňa, Kaňok - Hvozdenský, Šrajer, Tesař, Ševčík, Tomaštík, Ulrych, Tureček, Branecký, Pacik, Slončík, Garaja, Ondroušek, Žabčík, Hošťálek, Kuneta

Zdeněk Mička (Znojmo): Utkání bylo od první až do osmdesáté minuty výsledkově vyrovnané. Posledních deset minut jsme dostali tři branky, takže škoda že výsledek nevypadá lépe, kluci by si to zasloužili. Ale co je důležitější, že jsme se soupeřem drželi krok, sice co se útočné fáze to není podle našich představ, ale věříme že se to bude postupně zlepšovat. Za to obranná fáze nám jde a kluci s výkonnostně lepšími soupeři statečně bojují a v situacích 1x1 se nenechají jen tak lehce obehrát. Myslíme si, že u kluků začíná fungovat týmový duch a že se postupně herně zvedáme.