FK Blansko - 1.SC Znojmo-mládež, spolek B  6:0  (3:0)
Branky: 3. a 49. Rek, 40. a 69. Štěpánek, 25. Antoňů, 80. Sedláček
ŽK: 60. Žůrek (Znojmo)
Rozhodčí: Pivoda - Kadlec, Stloukal
FK Blansko: Nešetřil (c) - Maňoušek, Flachs (60. Bartoš), Kunc, Tenora, Stupinský (65. Matuška), Antoňů, Sedláček, Rek, Štěpánek (71. Hruška), Buchta (53. Kopecký)
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Polepil - Janík (34. Kašpárek), Mrňa, Stix, Růžička (71. Vaníček), Žůrek, Vašina (c), Kabelka, Kocanda, Škuta, Dvořáček (60. Pavlačka)

František Havlík (Znojmo): V první minutě jsme neproměnili samostatný nájezd, vzápětí jsme po individuální chybě inkasovali laciný gól. V dalších minutách byla hra naprosto vyrovnaná. Ve dvacáté minutě jsme se opět dostali do 100% šance, kdy jsme opět po individuální akci šli sami na brankáře - opět nevyužito. A domácí nás opět hned vzápětí potrestali, 0:2. To kluky zlomilo, nevěřili si na míči, v kombinaci, v soubojích. Po zbytek zápasu jsme byli horším týmem a zaslouženě prohráli.