Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 33 článcích.

Další stránky
1234>>
13.11.2016Můj první prvoligový gól byl také hlavou, usmíval se gólový hrdina utkání v Ústí Šimon Šumbera UNL - ZNO 0:1 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V 83. minutě naskočil Šimon Šumbera do utkání s Ústí nad Labem a sedm minut mu stačilo, aby se stal hrdinou zápasu. V 90. minutě si v pokutovém území perfektně naběhl na standardku Honzy Javůrka a hlavou poslal míč o tyč do sítě. Radost znojemského záložníka byla samozřejmě velká, i když přiznal, že se dokáže vcítit do kůže soupeře a jeho zklamání.
29.9.2016Vstup do aktuálního ročníku FNL? Po osmi zápasech ztracíme na loňskou sezónu pouhé tři body Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Do minulé sezóny jsme vstoupili skvěle, na výborném startu se promítl i nad míru úspěšný podzim. Navazovat na podařený začátek předešlé sezóny nebývá rozhodně lehké. Zvláště, když obměníte část kádru. Svěřenci trenéra Kučery však po osmi zápasech v aktuálním ročníku FNL nasbírali jen o pouhé tři body méně.
3.8.2016Kádr A-týmu pro sezónu 2016/17 Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V neděli pro nás startuje nový ročník Fotbalové národní ligy a půjdeme do ní s následujícím kádrem. Benjamínkem je v něm šestnáctiletý brankář Jiří Koukal, který bude plnit roli třetího brankáře. V kádru jsou i jeho dva spoluhráči z U19 Michal Garčic a Jiří Švejkar. Soupiska čítá celkem 21 jmen. Je však i prostor pro eventuální posilu.
25.5.2016Ocenění mě překvapilo, ale vážím si ho, říká Trenér sezóny Radim Kučera Martin Hruzík/fnliga.czZ n o j m o - První rok v pozici hlavního trenéra má za sebou náš kouč Radim Kučera. Stále ho mrzí, že se Znojmu nepovedlo postoupit do první ligy, i tak však bylo jeho účinkování na trenérské lavičce velice úspěšné. Důkazem toho je i ocenění Trenér sezóny Fotbalové národní ligy. Právě oficiální web FNL přinesl s našim trenérem velice obsáhlý a také zajímavý rozhovor.
24.5.2016Radim Kučera Trenérem sezóny Fotbalové národní ligy! Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Velké pocty a uznání se dostalo našemu trenéru Radimu Kučerovi. Ovládl anketu Trenér sezóny Fotbalové národní ligy 2015/16. V této anketě hlasují trenéři a kapitáni všech týmů Fotbalové národní ligy. Znojemský kouč vyhrál před trenérem Hradce Králové Bohuslavem Pilným a trenérem Karviné Jozefem Weberem. Mezi hráči ovládl anketu nejlepší střelec letošní sezóny Jan Pázler, který v minulé sezóně oblékal znojemský dres. I jemu patří naše gratulace.
16.5.2016V boji o postup je nadále vše otevřené, ví znojemský Šamánek CBU - ZNO 2:2 | Pavel Kortus ml./fnliga.cz Foto: Michal Bártík/dynamocb.czZ n o j m o - Při absenci Libora Žondry i Davida Ledeckého se proti Českým Budějovicím na hrotu útoku rval Rosťa Šamánek. Byť branku nevstřelil, dal domácí obraně pořádně zabrat. Šami litoval konečně remízy 2:2 a také své neproměněné šance v závěru utkání, která nám mohla zajistit tři body.
15.5.2016Bod z Budějovic bude mít ve finále ještě velkou váhu, říká Radek Mezlík CBU - ZNO 2:2 | Zdeněk Plánka Foto: Michal Bártík/dynamocb.czZ n o j m o - Při absenci Tomáše Cihláře nosí na levé ruce kapitánskou páskou a vede tým do bitev o vysněný postup do první ligy. Nejinak tomu bylo v pátek v Českých Budějovicích. Po první půli mohl být Radek Mezlík spokojený, vedli jsme 2:0 a měli utkání dobře rozehrané, zkušený stoper se navíc sám gólově prosadil. V druhém dějství se však povedlo domácímu týmu srovnat. Zklamání bylo velké, Mezla však věří tomu, že tento bod bude hrát ještě v konečném utkání velkou roli, pozitivní.
2.5.2016Bylo důležité, že jsme proti Frýdku rychle srovnali, říká autor nádherného přímáku Tom Weber ZNO - FMI 2:1 | Milan Šoba Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Do velmi nepříjemné šlamastiky jsme se dostali na začátku utkání s Frýdkem-Místkem. Hosté se totiž dostali ve 12. minutě do vedení. Ovšem o čtyři minuty už bylo vše jinak. Po faulu na Davida Ledeckého se k přímému kopu postavil Tomáš Weber a nádhernou střelou srovnal skóre. Důležitý gól nás nakonec nasměroval ke konečnému vítězství. Poslechněte si, jak Webrys hodnotil zmíněné utkání.
29.4.2016To bylo drama! Otočka proti Frýdku-Místku a velice cenná výhra! ZNO - FMI 2:1 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Bude to těžký boj v každém utkání, právě to se potvrdilo v utkání s Frýdkem-Místkem. Hosté přijeli jako outsideři, ale rozhodně se tak nechovali. V první půli podali velice dobrý výkon a v několika případech nás musel zachránit Vlasta Veselý. Lipina se také dostala do vedení, ovšem s rychlou odpovědi přispěchal Tom Weber a v druhé půli už jsme byli mi aktivnějším týmem. Rozhodla 88. minuta, kdy se k nařízenému pokutovému kopu postavil Šimon Šumbera a rozhodl o nesmírně cenných třech bodech.