Hledaný výraz se vyskytuje v 29 článcích.

Další stránky
123>>
22.8.2022Smutná zpráva: Odešel Radim Pohanka Milan ŠobaSe smutkem oznamujeme a zároveň vyjadřujeme upřímnou soustrast všem, co Radima Pohanku znali. Vzpomínejme na něj jen v dobrém!
11.9.2020Preview: 1.SC Znojmo FK - 1.FC Slovácko B ZNO - SLB 1:4 | Milan ŠobaZ N O J M O - Netradičně v sobotu 12.9. večer od 19:00 přijede na náš stadion 1.FC Slovácko B. A opět můžete během poločasové přestávky vyhrát i nový klubový dres!
8.9.2020Preview: 1.SC Znojmo FK - FC Viktoria Otrokovice, spolek ZNO - OTR 3:1 | Milan ŠobaZ N O J M O - Ve středu 9.9. od 18:00 přijede na náš stadion FC Viktoria Otrokovice. A opět můžete během poločasové přestávky vyhrát i nový klubový dres!
9.8.2020Pojďme se seznámit s kádrem nové sezony Milan ŠobaZ N O J M O - O druhém srpnovém víkendu začíná MSFL a tak se pojďme podívat na to, kdo bude nastupovat v našem dresu za náš A-tým:
29.7.2020V jaké sestavě na Táborsko? Milan Šoba, Matěj Šoba, Milan VolfZ N O J M O - Dnes od 18:00 hrajeme přípravné utkání na půdě staronového účastníka F:NL FC MAS Táborsko. A jakou sestavu náš kouč Milan Volf postaví a kdo bude střídat?
24.7.2020Jak dnes nastoupíme v Hranicích? Milan Šoba, Matěj Šoba, Milan VolfZ N O J M O - Dnes od 18:00 hrajeme na půdě divizního týmu SK Hranice, který nám vyšel vstříc poté, co se vinou karantény nemohl uskutečnit víkendový duel s béčkem pražských klokanů. V jakých sestavách dnes v Hranicích tedy nastoupíme? Vše nám sdělil trenér Milan Volf:
5.6.2020Rozhovor s (nejen) trenérem Milanem Volfem o aktuálním dění
v klubu
Milan ŠobaMístopředseda představenstva a zároveň trenér 1.SC Znojmo FK v jedné osobě, Milan Volf, nám odpovídal na pár otázek. Ptali jsme se nejen na sportovní témata, ale i na projekt 1.SC Z(NOJMO)ACHRAŇME:
6.3.2020Preview: 1.SC Znojmo FK - FC Baník Ostrava B ZNO - OSB 0:5 | Matěj ŠobaZ N O J M O - První jarní zápas naše A-mužstvo sehraje na domácím trávníku. V sobotu 7.3. ve 14:30 přivítáme hosty z Ostravy. Béčko Baníku Ostrava nad námi v podzimní části sezóny vyhrálo vysoko 4:0, a tak jim máme nyní co vracet.
2.3.2020Dnes se uskutečnila tisková konference A-týmu klubu před jarní částí sezony Milan ŠobaZ N O J M O - Než se proti nám v sobotu od 14:30 postaví Baník Ostrava B, představilo vedení klubu nejen současnou situaci, svoje vize, ale i další informace.
27.9.2019Čtvrtá výhra z posledních pěti zápasů! Góly dali dvakrát Demjan, jednou Pohanka! ZNO - OTR 3:1 | Milan Šoba, Matěj ŠobaKdo by zlomil po úvodu soutěže nad našim týmem hůl, velice by se divil po 10 odehraných zápasech. Potřetí v řadě a počtvrté z posledních pěti duelů si naši hráči připsali tři body za výhru 3:1 nad Viktorií Otrokovice. Zejména ve druhém poločase ale mohlo padnout z obrovských šancí do branky hostů klidně dalších šest sedm branek, ale buď při nás stála smůla nebo při hostech štěstí! V závěru utkání skóre zmírnil Jasenský z pokutového kopu.