Archiv - vyhledávání

Zpět na archiv
Hledaný řetězec:
Hledat v:
v článcích
v bleskovkách
Slova spojovat jako:
A
NEBO
hledej přesný řetězecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 57 článcích.

Další stránky
123456>>
27.7.2015Máte už svoji permanentku? Dostanete k ní dres a své místo! Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Jak dobře víte, v minulém týdnu začal prodej permanentek na naše domácí zápasy nové sezóny a my pro vás máme jednu zajímavou akci. K zakoupené permanentní vstupence dostanete jednu z verzí hraného dresu ze sezóny 2010. Samozřejmostí je pak výběr svého místa na stadionu, které pro vás bude rezervováno. Upozorňujeme, že zásoba dresu je limitována!
8.6.2015Benefice Todora Yonova se vydařila, kapitán se blýskl sedmi góly! Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Až se jednou bude vzpomínat na 7. červen 2015 mnohým se vybaví příjemné fotbalové odpoledne ve společnosti sportovních hvězd a naší klubové legendy Todoru Yonova. Právě jemu patřil zmíněný den. Jeho Charitativně benefiční utkání se báječně vydařilo. Samozřejmě vám prozradíme i výsledek, oba dva silné týmy pod dohledem zkušených stratégů se rozešly smírně.
4.6.2015Kapitán Matúš Lacko hodnotí uplynulou sezónu v rozhovoru pro Deník Martin Vymyslický / Deník Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - V aktuálně skončeném ročníku Fotbalové národní ligy vedl znojemské fotbalisty s kapitánskou páskou na ruce. Matúš Lacko zůstal po odchodu Todora Yonova služebně nejstarším fotbalistou v týmu. Snažil se, bojoval, ale stejně jako jeho spoluhráči si představoval lepší pozici v tabulce, než jedenácté místo. I o tom ostatně hovořil pro Deník v rozhovoru Martina Vymyslického.
20.5.2015Benefice Todora Yonova se blíží! Důležité informace k akci! Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - 7. června 2015. Tohle datum bude velkým fotbalovým svátkem. Todor Yonov se rozloučí s dresem 1.SC Znojmo FK Benefičně charitativním fotbalovým utkáním za účasti řady hvězd nejen z fotbalového prostředí. Plakáty, které budou zvát na tuto akci, jsou neklamným důkazem, že se zápas blíží mílovými kroky. Od pátku již lze také zakoupit vstupenky v předprodeji. Další důležité a zajímavé info v článku.
10.4.2015Fanoušci se mají na co těšit, láká Todor Yonov na svoji rozlučku Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Pavel Kuka, Vlastimil Hrubý, Milan Pacanda, Tomáš Řepka a mnoho dalších skvělých fotbalistů bude k vidění 7. června na Městském stadionu. Hlavní postavou však ale bude bezesporu Todor Yonov. Ten se exhibičním charitativně benefičním utkání rozloučí se znojemským dresem. Fanoušci se mohou těšit na prvotřídní fotbalovou zábavu a navíc mohou pomoci i dobré věci. Výtěžek z utkání totiž Todor věnuje Dětskému oddělení Znojemské nemocnice.
10.4.2015Kuka, Řepka, Pacanda..7. června hvězdná rozlučka Todora Yonova Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Jak dobře víte, už před odchodem našeho dlouholetého kapitána a opory Todora Yonova do Retzu bylo avizováno, že se znojemským dresem a fanoušky se rozloučí v letním exhibičním utkání. Jak bylo slíbeno, také se stalo. Zápas je naplánován na 7. června a proběhne formou charitativně benefičního utkání. Na nejdůležitější informace ohledně hvězdného klání jsme se zeptali jednoho z organizátorů akce Karla Hodáka.
8.8.2014Jedna prohra, tři vítězství - taková je bilance s Ústí nad Labem UNL - ZNO 1:2 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Pokud by se měl zápas 2. kola Fotbalové národní ligy Ústí nad Labem - Znojmo řídit statistikou vzájemných zápasů, měli bychom z poloviny vyhráno. S Ústí totiž máme příjemnou bilanci, ze čtyři případů jsme prohráli pouze jednou, ostatní zápasy skončily výhrou našeho týmu. Tak jednoduché to ale samozřejmě nebude, pojďme se ale podívat do historie vzájemných duelů.
3.8.2014Starty do FNL? Z pěti případů pouze jedna prohra, ale tři remízy KOL - ZNO 0:4 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Proti Kolínu vstoupíme již do naší šesté druholigové sezóny. Můžeme se tedy ohlédnout, jak se dařilo Znojmu ve vstupních utkáních. Bilance z pohledu neporazitelnosti nevypadá vůbec špatně, prohráli jsme pouze v jednom případě, ovšem hned ve třech případech se urodila remíza a zatím pouze jedenkrát znojemská výhra. Výhrou neskončila ani postupová sezóna do první ligy. S HFK Olomouc to tenkrát byla velice šťastná remíza.
6.4.2014Pohled do minulosti: Vzájemná utkání se Zbrojovkou Brno ZNO - BNO 1:1 | Zdeněk PlánkaTřikrát se v nedávné minulosti střetl náš tým se Zbrojovkou Brno. První dva duely přišly v sezóně 2011/2012 ve Fotbalové národní lize a skóre bylo 1:1. V aktuálním ročníku Gambrinus ligy se ale na podzim dostali Brněnští do vedení na zápasy 2:1. Nyní je na tahu Znojmo. Ve všech zmíněných třech duelech ale vždy platilo, že rozhodovalo domácí prostředí. V tomto ohledu to bude mít náš celek v nadcházejícím utkání pořádně ztížené.
30.3.2014Pohled do minulosti: Pět duelů se Spartou SPA - ZNO 3:0 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Již k pěti zápasům nastoupilo Znojmo proti Spartě. Čtyřikrát v domácím poháru a jednou v Gambrinus lize. Všechny duely ovládly Pražané, ale zvláště boje v Poháru České Pošty v aktuální sezóně byly velmi vyrovnané. Máš tým tak proti Spartě zatím čeká na první bod. V neděli od 19:00 nás v rámci 22. kola Gambrinus ligy čeká další pokus.
Další stránky
123456>>Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin