Hledaný výraz se vyskytuje v 12 článcích.

Další stránky
12>>
2.8.2019Kádr pro podzim: Odešlo sedmnáct hráčů, vrátil se Okleštěk. Zapadl jediný dorostenec Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Aktuální kádr znojemského týmu doznal velkých změn. Po neúspěšném ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odešlo sedmnáct hráčů, mezi kterými byly dřívější opory Tomáš Cihlář a David Helísek. Do našeho týmu se potřetí prodral Tomáš Okleštěk nebo jeho bývalý spoluhráč z SK Hanácké Slavie Kroměříž Filip Jícha.
24.6.2019V pondělí začala příprava. Pod provizorním vedením Leoše Kalvody se sešlo dvacet hráčů Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Příprava prvního týmu na nadcházející sezónu MSFL byla zahájena. Vedení klubu stále hledá nově se utvářející trenérský tým, první setkání po téměř měsíci měl na dohled Leoš Kalvoda. Sportovní ředitel klubu na tréninku uvítal dvacet borců, mezi nimiž nechyběl zkušený Tomáš Cihlář nebo mladíci z dorosteneckých kategorií.
29.3.2019Zlaté tři body zůstávají doma. O výhře rozhodl Kunca ZNO - ZIZ 1:0 | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Dva domácí zápasy, dva plné bodové zisky. Znojemští fotbalisté na domácím hřišti neztratili ani proti FK Viktorii Žižkov, kterou zásluhou branky Dominika Kuncy ve druhém poločase porazili 1:0. Naši hráči se tak minimálně do sobotního poledne posunuli na devátou příčku.
22.3.2019Cenná remíza ze Senice. V pátečním zápase rozhodovaly koncovky poločasů SEN - ZNO 3:3 | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlS E N I C A - Znojemští fotbalisté se v reprezentační přestávce dočkali remízy. Na půdě předposledního týmu nejvyšší slovenské soutěže FK Senici hráli 3:3, když se o branky postarali Dominik Kunca, Kuba Teplý a Filip Maksič. Úvodního gólu v zápase se dočkali naši hráči, kteří udeřili ve čtyřicáté minutě duelu. Domácí výběr však nezahálel a minutu před koncem prvního poločasu srovnal na 1:1. Skóre se znovu měnilo pět minut po začátku druhé půle, v té chvíli Senica vstřelila svoji druhou branku. Ani náskok slovenského týmu netrval dlouho, již za pět minut se znovu prosadili znojemští fotbalisté. Nerozhodný stav vydržel do čtyřiašedesáté minuty, ve které se domácí podruhé v utkání ujali vedení. Výsledek již směřoval ke konečnému skóre 3:2, tři minuty před uplynutím hrací doby znojemští hráči vyrovnali, zásluhou čehož si ze Slovenska odvezli cennou remízu.
10.3.2019Hattrick jsem naposledy vstřelil na tréninku, smál se Kunca. Na penaltu určený nebyl ZNO - CHR 6:1 | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Jednoznačným hrdinou pátečního zápasu se stal Dominik Kunca. Nedávno sedmadvacetiletý fotbalista proti MFK Chrudim vsítil hattrick a byl také u posledního gólu, když z rohu úspěšně centroval na Muamera Avdiče. Kunca tak pochopitelně nechyběl u pozápasového rozhovoru, během kterého se pozastavil nad vstřelenými brankami, ale také nad skutečností, že na penaltu měl jít David Machalík.
8.3.2019Páteční gólový galavečer! Drtivou výhru proti Chrudimi režíroval Kunca ZNO - CHR 6:1 | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlPrvní jarní výhra přišla hned ve druhém kole. Znojemští fotbalisté odplatili MFK Chrudim výsledek z podzimní části ligy, když v pátek večer smetli nováčka soutěže 6:1. Hlavní zásluhu na vysokém skóre měl Dominik Kunca, který vstřelil tři góly a další připravil z rohu. Minimálně do sobotního odpoledne se naši hráči dostali na dvanáctou příčku.
7.3.2019Výkon nás může nakopnout do domácího zápasu, věří Kunca JIH - ZNO 2:1 | Milan Šoba, Matěj Šoba, Radek ŠtohlJ I H L A V A - K radostnějším narozeninám mu chybělo několik minut. Dominik Kunca byl v pondělí přímým účastníkem prohry na půdě Jihlavy, kde znojemský tým padl až gólem ze 87. minuty. Sedmadvacetiletý fotbalista po zápase mimo jiné odpovídal na rozhodující vliv červené karty.
2.3.2019Velmi mě překvapila kvalita hráčů, říká Kunca o příchodu Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Pro znojemské fanoušky je možná Dominik Kunca neznámou. V pondělí sedmadvacetiletý hráč si však udělal jméno na Slovensku, kde výraznou měrou pomohl MFK Zemplín Michalovcím k postupu do první ligy. Tehdy u toho byl také současný trenér Znojma František Šturma. Nejen o něm probíhal s Dominikem rozhovor.
1.3.2019Do jarní části sezóny vstupuje dvacetičlenný znojemský kádr. Přesvědčil také Šmehyl Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Již v sobotu se rozjede jarní část Fortuna:Národní ligy, naši fotbalisté poté do ní vkročí pondělním duelem s FC Vysočinou Jihlava. Ještě před úvodními duely sedmnáctého kola však přinášíme kompletní kádr znojemského „A“. Objevuje se v něm také Šimon Šmehyl, který se s mužstvem připravuje od zápasu se Seredí.
22.2.2019Nejvyšší výhra přípravy. Páteční apetit odnesl Hodonín, představila se nová posila ZNO - HOD 5:0 | Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Předposlední zimní duel přípravy vyšel znojemským fotbalistům na jedničku. V pátek odpoledne neměli slitování s protivníkem z Hodonína, který přehráli vysoko 5:0. V zápase se dvakrát prosadili Dominik Kunca a Dženis Beganovič, premiérově se rovněž trefil Van-Dave Harmon. Do utkání zasáhl také David Machalík, který do 1.SC Znojmo FK přichází na půlroční hostování z prvoligového 1.FC Slovácka.