Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 44 článcích.

Další stránky
12345>>
19.11.2015Skvělá forma Tasovic, Levai se trefil za Břeclav Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Podzimní část sezóny se pomalu ale jistě chýlí ke své konci. První polovinu svých soutěží už za sebou mají divize i MSFL. Po podzimu mohou být velmi spokojené Tasovice i s početnou stopou 1.SC. O víkendu o sobě opět dali gólově vědět Roman Švarc a Miroslav Paul. Střelecky se dařilo si i Martinu Levaiovi, jenž je na hostování v Břeclavi, byť z toho nakonec byla prohra ve Vítkovicích 2:3.
26.7.2015Ve 2. kole Poháru FAČR nás čeká pikantní derby s Tasovicemi! Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Velice pikantní pro nás bude program 2. kola Poháru FAČR, jež se odehraje na konci srpna. V prvním kole jsme porazili Pelhřimov a náš soupeř se rekrutoval ze souboje Tasovice - Břeclav. Tasovice svoje utkání také zvládly, když otočily nepříznivý výsledek a tak se můžeme těšit na okresní derby! Zápas se odehraje na stadionu v Tasovicích a lze očekávat opravdu zajímavý duel se skvělou atmosférou. Máme se na co těšit!
23.7.2015Juniorka držela v letní výhni s Líšní krok do 60. minuty Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Před týdnem se střetl s třetiligovou Líšní náš A-tým a zvítězil 3:1. Nyní se se stejným soupeřem utkala i naše juniorka a situace se tentokrát otočila. Líšeň zvítězila 4:1 a jakožto velice kvalitní celek nás prověřila před nadcházejícím startem Juniorské ligy. Se silným soupeřem se nám dařilo držet krok až do 60. minuty, o čemž svědčí i poločasový remízový výysledek, poté soupeř dokázal potrestat naše chyby.
18.7.2015JUN: Skvělý výkon, chválil i přes prohru s Třebíčí trenér Vojvodík Zdeněk PlánkaT ř e b í č / Z n o j m o - Ve stejný čas jako A-tým dnes sehrála svůj přípravný zápas také juniorka. Sice také prohrála 1:2, ale dojem byl úplně jiný. Trenér Roman Vojvodík své svěřence chválil a nebýt množství neproměněných šancí, mohl výsledek proti Třebíči vyznít úplně jinak. Prakticky lze říct, že soupeř z minima vytěžil naprosté maximum.
7.7.2015I letní příprava juniorky je v plném proudu Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Prakticky souběžně se začátkem přípravy A-týmu začala i příprava juniorskému tým. Ten převzal v minulém týdnu nový trenér Roman Vojvodík. Jeho svěřenci už mají za sebou první herní test, když v neděli v Hollabrunnu zvítězili nad Akademií hráčů do 19 let. V přípravě pak čeká naše mladíky také Kroměříž, Líšeň a Třebíč.
23.6.2015Letní příprava odstartovala, informace o kádru Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Počínaje 23. červnem začala A-týmu letní příprava na nadcházející sezónu. A-tým, jak už jsme dříve zmiňovali, povede nový trenér Radim Kučera, který se ihned zapojil do práce. Jak už to tak na začátku přípravy bývá, v kabině se mu sešlo opravdu hodně fotbalistů. K vidění byly známé i nové tváře, ostatně vše důležité najdete uvnitř článku.
7.2.2015Juniorka proti Třebíčí dominovala, Lapeš se blýskl hattrickem Zdeněk PlánkaT ř e b í č - Povedené ofenzivní vystoupení má za sebou náš juniorský tým. V pořadí pátého soupeře v zimní přípravě - Třebíč - totiž porazil vysokým rozdílem 5:2. Drtivá většina branek padla již v první půli. Třemi góly se blýskla nová posila Pavel Lapeš, pro nějž jsou to první branky po návratu do Znojma.
30.1.2015Juniorka pálila šance, přesto dlouho vedla. Tasovice udeřily v závěru Zdeněk PlánkaJ e v i š o v i c e - S nadsázkou by se dalo říct, že branky v utkání naší juniorky proti Tasovicím střílelo góly jen 1.SC Znojmo FK. Za Tasovice totiž v závěru duely dvěma góly srovnával trenér znojemské U16 Miroslav Paul. Náš trefy pak obstaral Petr Kirschner a také vlastním gólem tasovický Oldřich Helebrant, jenž je z zároveň trenérem naší U13. Misky vah byly v utkání jinak dlouho nakloněny na naši stranu, proměnit všechny možnosti o výhru bychom se nemuseli bát.
27.7.2014Trenér Petar Aleksijević před startem Juniorské ligy BNO - ZNO 6:0 | Zdeněk Plánka Foto: Martin KocourekZ n o j m o - Trochu pod pláštěm startu Synot ligy odstartuje v pondělí třetí ročník Juniorské ligy. Do boje vyráží i naše barvy a na úvod je čeká hned velice těžký zápas a zároveň derby se Zbrojovkou Brno. I proto jsme s trenérem juniorky Petarem Aleksijevićem rozhovor, který se věnuje startu ligy a také nedávné generálce proti Ivančicím.
23.7.2014 Vítězná generálka juniorky na ligu Zdeněk PlánkaI v a n č i c e - Již v pondělí čeká juniorku start v Juniorské lize proti Zbrojovce ligy. Mladí fotbalisté už mají za sebou také generálku právě na tento start. V Ivančicích si poradili s domácím týmem v poměru 3:1. Utkání to ale zdaleka nebylo jednoduché. Základ výhry se vytvořil v první půli, kterou jsme vyhráli 1:0, v té druhé pak přidali dvě pojistky.