Archiv - vyhledávání

Zpět na archiv
Hledaný řetězec:
Hledat v:
v článcích
v bleskovkách
Slova spojovat jako:
A
NEBO
hledej přesný řetězecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všechny možnosti

Hledaný výraz se vyskytuje v 35 článcích.

Další stránky
1234>>
12.3.2019Domácí premiéry druhé ligy: Šturma zažil nejpovedenější start, úspěšný byl už jen Kalvoda Milan Šoba, Radek ŠtohlZ N O J M O - Nejlepší začátek na domácím stadionu ve druhé lize? Tak ten si ze znojemských trenérů připsal František Šturma. Šestačtyřicetiletý kouč v pátek dovedl své svěřence k výhře nad Chrudimí 6:1, čímž náš tým posunul na dvanácté místo Fortuna:Národní ligy. Od sezóny 2010/2011, kdy Znojmo opět rozehrálo druholigovou část, se na místě hlavního trenéra vystřídalo dalších šest koučů, přičemž Leoš Kalvoda loni na jaře prožil obnovenou premiéru.
7.8.2015Při páteční večerní premiéře proti ambiciózní Karviné ZNO - KAR 1:1 | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Pro domácí premiéru v ročníku Fotbalové národní ligy 2015/16 nám přiřkl los těžkého protivníka. Ve zbrusu novém termínu domácích utkání přivítáme na Městském stadionu v Horním parku v pátek od 19:00 celek Karviné. Soupeři máme z minulé sezóny rozhodce co vracet, oba dva vzájemné zápasy totiž Slezané vyhráli. My bychom samozřejmě tuto bilanci rádi poupravili, nejlépe pak výhrou a třemi body.
2.3.2015Manažer klubu Michal Bělák: Chceme být co nejvýše RedakceZ n o j m o - Před začátkem jarní části Fotbalové národní ligy přinášíme rozhovor s manažerem klubu Michalem Bělákem. V rozhovoru přišlo na řadu několik důležitých témat. Vyšel i v pondělním vydání Znojemského týdne.
30.1.2015Jakub Andrejko se z hostování vrací do Baníku Ostrava Zdeněk Plánka Foto: Libor Duchoň, Josef BuršovskýZ n o j m o - Třiadvacetiletý brankář Jakub Andrejko přišel do Znojma v létě na hostování z Baníku Ostrava a vytvořil brankářské duo s Jiřím Dolečkem. Druhou polovinu Fotbalové národní ligy odchytal v základní sestavě a připsal si osm startů, přičemž vychytal dvě čistá konta. K těmto utkáním připojil i tři pohárové duely. Na jaro se opět vrací do svého kmenového klubu, kde se připojí do přípravy A-týmu. My mu pochopitelně přejeme hodně štěstí.
19.1.2015Nominace na soustředění v Ústí nad Orlicí, změny v kádru Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Fotbalisty čeká od pondělí do soboty soustředění v Ústí nad Orlicí. Do Sporthotelu Tichá Orlice vyrazilo 25 hráčů. Někteří však již z týmem neodcestovali jedná se o dva hráče na zkoušku, kteří se ve Znojmě neprosadili - Nediljko Kovačević který se vrací do Jablonce a slovenský universál Richard Kačala. Soustředění kvůli zranění nemůže absolvovat Jakub Honz.
15.1.2015Trenér Ludevít Grmela odpovídal na dotazy fanoušků Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Celý týden jste mohli, vy fanoušci a příznivci 1.SC, pokládat otázky trenéru A-týmu Ludevítu Grmelovi. Sešlo se několik zajímavých dotazů a nyní si můžete přečíst, jak na vaše zvídavé otázky znojemský lodivod odpověděl. Dotkli jste se rozličných témat - takže o pestrost nebylo nouze.
12.1.2015Na tréninku je zdravá konkurence, což je super, chválí si Luboš Ilizi Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Brankářské duo Jiří Doleček, Jakub Andrejko doplnil v zimní přípravě dvaatřicetiletý zkušený slovenský gólman Luboš Ilizi. Ten má z českou ligou již své zkušenosti. Zachytal si jak první (Plzeň), tak Fotbalovou národní ligu (Sokolov). Jak hodnotí první týden zimní přípravy a spoustu dalších zajímavostí již v našem rozhovoru.
12.1.2015Aktuálně z kabiny: Načali jsme druhý týden zimní přípravy Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Po dni a půl volna se na začátku týdne opět naplno rozběhly obrátky zimní přípravy. Dnes se sešlo na tréninku dvaadvacet hráčů, což je o tři více než na začátku přípravy. Na ty čeká opět intenzivní trénink, který bude mít v tomto týdne vrchol v podobě prvního přípravného zápasu, v němž se střetneme s Jihlavou.
10.1.2015Sobotní jaro. Hráči v terénu, brankáři měli vlastní trénink Zdeněk PlánkaZ n o j m o - První přípravný zápas čeká náš tým až příští týden, sobota ale rozhodně volná nebyla. na programu byla dopoledne další tréninková jednotka. Hráči vyběhli opět do terénu, brankáři pak měli svůj vlastní trénink pod vedením Josefa Hanzálka. Pozitivem bylo určitě počasí, bylo sice větrno, ale panovalo doslova jarní počasí.
8.1.2015Hráči ve středu poprvé vyběhli do terénu Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Třetí den přípravy čekal na hráče první výběh do terénu. Jako běžecká dráha posloužilo prostředí u řeky Dyje, kam se ještě všichni v rámci zimní přípravy několikrát vrátí. Celkem hráči zvládli 15 kilometrů v nepříliš příjemném počasí. Po této porci pak následovala regenerace v Městských lázních.
Další stránky
1234>>Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin