Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "robert.knebl" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
15.06.2018, 03:39
 
 
Fridrichu, Jiří, Zereku, Michale, tak touto cestou Vás prosím o sportovní podporu. Zítra jedu Mistrovství ČR v autostopu a každá DMS pomáhá a nám posádce dává body. Děkuji a posílejte a sdílejte co nejvíce. Pokud se přidají i jiní budu rád.

odkaz
 
 
robert.knebl | Znojmo
15.06.2018, 03:36
 
 
Reakce na Jiří_M.: Po včerejší debatě s Květošem jsem pl...
A více nepovíš?
 
 
robert.knebl | Znojmo
11.06.2018, 13:24
 
 
V příští sezóně FNL budeme hrát proti Prostějovu a Chrudimi (postupující z MSFL a ČFL), když k tomu přidáme Zbrojovku Brno a Jihlavu, tak je o týmech FNL jasno.

K posilám:
Ordoš - za sebou spoustu zkušeností. Jen doufám, že má stále fazónu a nebyl do služeb 1. SC povolán "jen" skrze jméno? Trošku mě zaráží to poslední angažování ve 4. třídě v Rakousku, ale snad to je jinak.

K brankáři: také jsem zvědav zda-li zkušenost z Polska, Baníku a jiných klubů prodá i zde. To, že tu chybí ikona Vlasty Hrubého je jasné. To, že dle mého před lety chytal famózně Jirka Doleček, tak na tom se také dle mého více fanoušků shodne a dnes mohl hrát nejen v 2. lize, ale možná bojovat i o 1. ligu, ale na "kdyby" se nehraje a kdo ví, kde je mu konec? Pokud se nepletu, tak v IE Znojmo.

Bude se takto posilovat každá řada? To znamená i obránce, záložník? A kolik vlastně posil bude?

V sobotu jsem byl na rozlučce Tomáše Rosického - zážitek! Vyprodaná Generali Aréna, tak jsem v souvislosti s tím zvědav, kdy bude vyprodáno ve Znojmě v "Hostan areně" nebo vlastně v Městském stadiónu Husovy sady nebo jaký název oficiálně má teď fotbalový svatostánek?
 
 
robert.knebl | Znojmo
05.06.2018, 22:43
 
 
Ahoj,

jsem zvědavý na posily, proč někdo z těch, co naznačují nenapíší přímo posily, o kterých ví(te)?

Jsem zvědavý na příští sezónu.

Cíl, aby 1. SC Znojmo hrálo příští sezónu kolem 6. místa tu už byla, ale dobře rozumím tomu správně, že se má konsolidovat tým a pak v příštím ročníku už usilovat o postup.

Proč neusiluje už v příštím ročníku?

Protože hlavní adept na postup bude Jihlava a Brno? A je mi jasné, že se k nim přidají exligové mančafty typu HK, ČB, Viktorie Žižkov a možná po letošní sezóně i Pardubice, Třinec a Sokolov (není náhodou, že tam podepsal opět smlouvu na trenérském postu Horváth a jde tam i náš masér (nyní vlastně exmasér Znojma). No dobře, ale jestli si někdo myslí, že ten další ročník (2019-2020) bude jednodušší na postup, tak se dle mne šíleně plete.

Každý rok to bude složitější a složitější se dostat mezi VIP smetánku I. ligy. Jsem rád, že jsem alespoň 1x v životě HET ligu zažil, ale rád bych to zažil i na znojemském stadiónu!!!

K utkáním Opavy - myslím, že mělo být cílem marketingu sem Opavu dostat pro atraktivitu diváků i za cenu toho, že bychom jim nabídli co nejlepší podmínky, protože dle mého fanoušci Opavy jsou schopní dojet i z Polska a chodili by sem více lidí, než na 1. SC, pokud nám to vyfouklo Brno, tak to je dle mého škoda!

Taková šance vidět tady duel Baník - Opava, Opava - Sparta, Opava - Plzeň či Opava - Slavie nebo Opava - Olomouc ... to je prostě jedinečné. Pokud to ještě jde, tak bych z pozice marketingu udělal vše proto, abychom získali možnost, aby tu Opava hrát mohla.

K rošádám na poli mimo trávník se vyjadřovat nebudu a jen bych rád viděl výsledky, progres a nějakou jasnou strategii a plán, který bude i veřejně znám.

K posilám jsem více, než zvědav, ale na druhou stranu jsem rád, že dostanou šanci noví hráči. Myslím, že potřebujeme někoho jako je Toše!
Vlastně si myslím, že kdyby se Toše vrátil, tak by v tuto chvíli mančaftu dle mého pomohl.
A proč se klidně opět nevrátit k Markovi Heinzovi a spol. Když tu působil, tak ta druhá liga mu seděla a bylo se nejen na co dívat, ale fakt nám pomohl vykopat I. ligu.

Přijede sem asijský (čínský) několikanásobný mistr, ale myslím, že by to chtělo pořádnou propagaci nejen na FB a webu, aby to pak nebyla ostuda o 500 lidech.
Takový mančaft si zasluhuje úplně jiný počet na stadiónu!!!
A ideálně je překvapit jako PAOK Soluň v přípravě před lety (už ani nevím kdy)

 
 
robert.knebl | Znojmo
20.05.2018, 23:47
 
 
Výkon fotbalistů je tragédie a někteří hráči by si měli šáhnout do svědomí. Myslím, že trenér Kalvoda za to nemůže. Naopak jako jeden z mála trenérů, kteří ve Znojmě působili dokáže rovnou na zápase říct od plic, co si myslí.
Někteří hráči si další šanci nezaslouží a zkrátka budou jen na lavičce (pokud vůbec budou) v soupisce pro další sezónu.
Navíc byl to právě Kalvoda, který tady vykopal historicky 1. ligu a pod jeho vedením se hrál opravdu krásný ofenzivní fotbal. Jen měl zkrátka více času na kádr a jiný (kvalitnější) kádr. Podívejte mít v základu Heinze, Hrošovského, Hrubého, Mudru, Hnaníčka atd. je jiné, než Ti, kteří hrají dnes. Jen těch pár co jsem jmenoval to dotáhli na 1. ligu, Evropskou ligu či Ligu mistrů. Na to by se nemělo zapomínat. A přijde mi to až zaujatost a neúcta říkat, že Kalvodu vyměnit. Já neříkám, že Balcárek či např. Machala a jiní byli špatní trenéři, to vůbec ne. Ale rozhodně si nemyslím, že toto je trenérem! A pokud si to někdo myslí, tak mě to překvapuje!
 
 
robert.knebl | Znojmo
16.05.2018, 19:36
 
 
... jediné pozitivní na tom vše je jen to, že jsme zachráněni :-)

 
 
robert.knebl | Znojmo
16.05.2018, 19:30
 
 
Reakce na robert.knebl: Chlape, rád bych to viděl optimi...
... no neměl jsem já pravdu ještě před měsícem a pár dny, když jsem říkal, že to bude nejhorší sezóna? A to Fridrich říkal, že jsem negativní. Houby negativní, ale reálný obraz znojemského fotbalu.

Už teď je jasné, že sezóna bude horší, než ta minulá!!! A to po podzimu vypadalo na nadějnou a jasnou TOP 5 ne-li boj o 2. místo.

Teď se můžeme leda bavit o možnosti, aby nebyla tato sezóna vůbec nejhorší za 5 letou historii!!!! A že k nejhorší sezóně nemá daleko je fakt, protože v sezóně 2014/15 jsme skončili na 11. místě a získali 38 bodů.

Teď máme "jen" 34 bodů, ale "zatím" jsme na 9. místě :-), ale například na 13. místě Olympie Praha (která má mimochodem zápas k dobru), která nás čeká v příštím utkání má "jen" 3 body na nás ztrátu. Takže vůbec bych se nedivil, kdybychom na konci sezónu skončili až na 12. místě se stále 34 body! Protože upřímně s takovou to nás v posledním zápase porazí i Příbram, která jako jasně postupující nasadí nadějné mladíky, kteří se budou chtít ukázat.

Tak a teď mi řekněte, jestli náhodou na tom všem nemám kus pravdy. Nebo se pletu?

A tak se ptám?
1. Jaké má klub ambice do konce sezóny případně na další sezónu?
2. S těmito výkony je to spíše na MSFL, vy plánujete hrát MSFL?
3. Bude se posilovat pro příští ročník?
4. Jaký je vůbec cíl a záměr vedení?

A pro Fridricha: neměl jsem náhodou pravdu, jak jsem psal 23. 4. 2018 tady ty řádky? Hele jedna věc je Znojmíčko (hokej, fotbal, florbal) a druhá věc, která mě fakt vadí a to klidně, ať prohrávají je jak bojují hráči na hřišti, na ledě a jaký má koncept vedení.

Toto vše jde prostě vidět a to řadu fanoušků dokáže mrzet. A jako fanouška mě prostě zajímá, jak na to klub bude reagovat.

Nechci být "špatným" prorokem, ale trochu se bojím, že s odchodem O. Kohoutka bude 1. SC Znojmo spíše na sestupné tendenci, než vzestupné (nejen finančně, strategií, hráči atd.), ale rád, velmi rád se budu mýlit!!!

 
 
robert.knebl | Znojmo
30.04.2018, 14:28
 
 
Reakce na Fridrich: Fuj, tolik pesimismu. Jukni pak na t...
Ahoj chlape, tak pozitivně pravíš?

- dali jsme Českým Budějovicím 2 branky
- jsme zatím na 8. místě, ale ještě není konec
- máme 33 bodů a tak stačí uhrát pouhých 9 bodů, abychom měli více bodů, než v minulé sezóně (to z 5 zápasů tj. 15 bodů není zase tak nereálné, ne?)
- konec sezóny už můžeme opravdu dohrát v klidu (protože o sestupujících je rozhodnuto) a my můžeme připravit mančaft na příští sezóny a snad postupové ambice
- budu věřit, že diváků přijde více, když přijede V. Žižkov :-) i přesto, že jich je čím dál méně

A věřit, že se vrátíme ještě tuto sezónu do TOP 6 jako cíl sezóny? K tomu se nechci vyjadřovat, protože by to mohlo znít pesimisticky.

Jaký máš tip s V. Žižkov, že jsem tak smělý?
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.04.2018, 23:09
 
 
Reakce na Fridrich: Fuj, tolik pesimismu. Jukni pak na t...
Chlape, rád bych to viděl optimističtěji, ale myslím, že to vidím reálně. Proto jsem napsal: "tak snad dnes konečně 3 body ..." a také je mužstvo získalo.

A jsme na 7. místě, což není pesimismus, ale realita a nepsal jsem o umístění nejhorším za poslední dobu náhodou.
Ostatně pro úplnost posledních 5 sezón:
Sezóna 2016/17 (minulá sezóna): 6. místo a 41 bodů (myslíš, že dopadneme lépe bodově? A snad i umístěním?)
Sezóna 2015/16: 3. místo a 56 bodů (pouze 3 body ztráta na postup), postup do nejvyšší soutěže unikl o kousek
Sezóna 2014/15 - OK, tohle byla za posledních 5 let nejhorší sezóna a raději na ni zapomenout. Byla to sezóna, kdy jsme skončili na 11. místě, ale získali 38 bodů.
Sezóna 2013/14 - to byla Gambrinus liga!
Sezóna 2012/13 - vítězství ve FNL!

K Frýdku samozřejmě gratulace, že v 10 lidech srovnali, ale nezlob se na mne Avdič má druhou červenou kartu a kolik odehrál zápasů? Oslabit takto tým je nezodpovědné. A rozhodně s FM jsem čekal výhru. Ale rozhodně se cení bojovnost a vybojování bodu za remízu.
S Táborskem jsem věřil v duchu v 3 body a proto jsem to napsal a k tomu navíc čisté konto vzadu je sympatické, ale přijdou teď těžší zápasy. To si nebudeme nalhávat, že ne.

Týmu přeji jen to nejlepší a jak už jsem někde psal. Sympatické by bylo být v TOP 6 a připravit tým na příští sezónu a konečně zase boj o HET ligu. Tohle by mělo být již cílem každý rok stejně jak je to např. u Opavy, HK, Příbrami, Českých Budějovic, Olomouce, Baníku, Jihlavy, Brna - prostě týmů, kteří jsou exligové v posledních 5 letech.
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.04.2018, 10:09
 
 
... tak snad dnes konečně 3 body, jelikož s výsledky z posledních 5 zápasů se opravdu nemůžeme spokojit. Suma sumárum 2 body a poslední místo v tabulce FNL (za posledních 5 zápasů). Už neporazíme ani soupeře, kteří jsou v tabulce z námi. S takovým přístupem můžeme hazardovat umístění nejhorší za poslední dobu a abychom se v závěru ještě nenamočili do bojů o záchranu. Ještě, že už není tolik kol do konce sezóny :-).
 
 
robert.knebl | Znojmo
13.04.2018, 12:02
 
 
odkaz pardubický Prosek o hře 1. SC Znojmo :-) před utkáním
 
 
robert.knebl | Znojmo
13.04.2018, 11:59
 
 
K času už snad no coment. Myslím, že si člověk nemůže pořád brát dovolenou, volno atd.
K posledním zápasům, kdy jsme ze tří zápasů nedali ani gól a navíc "jen" získali bod s předposledními Vítkovicemi, tak to je více, než žalostné.

Opavu ani nepočítám, ale kdybychom s Vítkovicemi vytěžili povinné 3 body a se Sokolovem doma, ať se na mně nikdo nezlobí, ale v domácím prostředí jsme zkrátka s tímto mančaftem vyhrát měli a jsou to ztracené 3 body. Suma sumárum jsme přišli o 5 bodů.

Víte, kde bychom teď byli se zápasem k dobru, kdybychom měli o těch 5 bodů více?

Na 3.- 5. místě a hrálo by se o druhé postupové místo jinak, protože i Příbram ztratí v některých zápasech.

Ale to je kdyby .... takže teď už to vidím o důstojné dohrání FNL s cílem, který si 1. SC stanovilo na začátku sezóny tj. do 6. místa, ale rád bych, aby se vytvořil tým, který bude hrát příští rok o postup do HET ligy, protože máme na to dost času a o záchranu nehrajeme.
Dle mého je to ideální si teď vytvořit podhoubí pro příští rok.
 
 
robert.knebl | Znojmo
30.03.2018, 10:28
 
 
Reakce na Lukáš: Chtělo by to NOVÉ LOGO KLUBU! Toto logo...
Já si myslím, že logo je fajn, toť můj názor. Nemyslím si, že musíme jít po stylu Juventusu a vyhazovat zbytečně peníze za něco nového, když logo je dle mého vyhovující. A vůbec mi nepřijde zastaralé.
 
 
robert.knebl | Znojmo
26.03.2018, 07:52
 
 
TO5 3 "PLUS":
1. Vychytaná další nula pro V. Veselého
2. 1. SC Znojmo FK (tedy V. Veselý) drží čisté konto již 212 minut
(v mistrovských zápasech FNL)
3. Neprohráli jsme i s přípravou již 12 zápas v řadě, pokud se teda nepletu!!!

TOP 3 "MÍNUS":
1. Jak píše Jarda001 výkon celého mužstva bylo za očekáváním i vzhledem k tomu, jak minule přejeli v 10 lidech Ústí n. L.
(a nemyslím si, že Vítkovice hráli nějaký špičkový fotbal. Naopak přitom málu, si vypracovali více, než my a my bychom ještě za bod měli být rádi, ale na Opavu či boj o postup toto rozhodně nestačí. Čekal jsem větší nasazení, bojovnost, nápaditost či ve finálním zakončení větší klid, rozvahu a jistotu. Někdy to byla až nepochopitelně zvolená řešení!?! Místo toho, abychom se tlačili do vápna, tak před velkým vápnem ztrácíme míče, neumíme přihrát, bojíme se udělat něco na sebe či si to přihrát na nohu. V jednu chvíli jsem si až říkal, že oni snad nechtějí ani vyhrát a stačí jim remíza, protože tam bylo tolik situací, které dle mého i dorostenci zahráli lépe.

2. Zranění Tomáše Cihláře!?!
3. Ztratili jsme v tomto zápase 2 body a mohli se přiblížit výrazně postupu

Rozhodčí začala dávat karty dle mého až později, ale jinak některé věci dobře nezbaštila a některé měla naopak řešit karetně (především v 1. poločase), ale dejme tomu, že chybami se člověk učí.

Smajlík Smajlík
 
 
robert.knebl | Znojmo
24.03.2018, 00:48
 
 
Koukám na tabulku a líbí se mi, jak je každé kolo důležité.

Když vyhrajeme nad Vítkovicemi, tak postoupíme na 5. místo v tabulce bez ohledu na nějaký zápas
A pokud nevyhrají Pardubice doma s HK, tak dokonce postoupíme na 4. místo v případě naší výhry nad Vítkovicemi a budeme ztrácet "pouze" 1 bod na 2. místo tj. postupové místo!!!

A podle mne by bylo nejideálnější, kdyby Pardubice s HK remízovali :-), když bych si teda měl moc přát :-).

A v sobotu beru jakoukoliv výhru!
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.03.2018, 19:45
 
 
Odpověď na otázky fanouška:

Postupové šance? Pokud teď 3 zápasy v řadě vyhrajeme, tak věřím, že jsme schopni hrát o postup. Zeptej se po 22. kole FNL :-). Kádr na postup má.

Václav Vašíček mne VELMI příjemně překvapil, jak hrál pro tým a jak bojoval a jak nevynechal nic oproti třeba letům minulým ve Znojmě, kéž mu tato forma a bojovnost vydrží.

Předvedená hra v první zápase skvělá a jak jsem psal, kdyby nehráli 61 minut v 10 lidech, tak vyhrajeme 5:0 a jsme už teď v kladných čísel skóre, které máme. Nyní pouze pořád v pasivní 24:25. Navíc to byl týmový výkon, bojovný a skvěle zachytal Veselý!

Finance na HET ligu? Tak to je spíše otázka pro vedení a ne pro fanoušky.

Myslím, že nebyla chyba rekonstrukce tohoto stadiónu, protože to není jen pro fotbalisty, ale i pro atlety, hasiče a jiné sportovce včetně škol. A hráli se tady mezinárodní zápasy, což vnímám pozitivně! 
 
robert.knebl | Znojmo
22.03.2018, 12:30
 
 
Reakce na tokok17: Neukazuje to nic. Jen to že sportovec...
... sláva fandům a kotli především Smajlík
 
 
robert.knebl | Znojmo
22.03.2018, 12:29
 
 
Reakce na HodakKarel: Neukazuje to vůbec nic. Jediné co ...
:-) tak tak tak obdiv kotli :-) Smajlík
 
 
robert.knebl | Znojmo
20.03.2018, 23:15
 
 
Ukazuje to něco? Nebo se to nedá vůbec srovnávat? V každém případě obou týmům přeji jen to nej :-)

neděle - zima: 429 diváků na zápas 1. SC Znojmo FK - Ústí n. Labem - zápas FNL
úterý - všední den (v hale): 430 diváků na zápas Florbal - Buldogs Brno o setrvání v elitní lize florbalu
 
 
robert.knebl | Znojmo
18.03.2018, 17:57
 
 
V tabulce zápasů doma jsme na 3. místě, pokud zlepšíme i hru venku, tak letos na postup můžeme pomýšlet "jen" o bod za Opavou a 3 body za Příbramí, která však odehrála už 10 zápasů doma, kdežto my a Opava "jen" 8.

V tabulce venku jsme "až" na 10. místě a to je alfa a omega a "jen" 2 výhry je zkrátka venku málo :-(

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin