Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Karel-K.Vary" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Karel-K.Vary | k.vary
17.05.2018, 15:47
 
 
V posledních pěti zápasech jsme získali jeden jediný bod. Díky panu Balcárkovi jsme pro letošek zachráněni. Sohlasím s Bořou, že kádr mužstva je v podstatě stejný jako na podzim, ale výkony prach bídné. Něco je špatně a myslím že to nebude jenom v hráčích. Škoda pana Kohoutka ,že odešel.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
22.09.2017, 13:18
 
 
Nechte toho hádání, nemá to cenu, důležité je snad jak naší hrají. Díval jsem se na přenos a musím říci, že hra od našich chlapců byla určitě na úrovni první ligy. Když budeme v těchto výkonech pokračovat,tak v nár.lize nemáme soupeře. Nevím proč se stále vynáší do popředí zájmu Opava, když ta nic moc nehraje, má pouze o 1 bod více než my. Je stále vybírána pro tv přenosy, ale výkonama to na postup není. Věřím, že půjdeme tabulkou výše a potom bude otázka vedení klubu, zda případný postup ufinancuje.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
11.09.2017, 08:30
 
 
Zdravím přátele znojemského fotbalu, byl jsem včera na zápase v Sokolově,musím Vám říci, že jsem byl nadšen hrou naší útočné řady, na co šáhli tak jim vycházelo, takto si představuji produktivitu v útoku. Sokolovští hráli a my jsme dávali goly. Obvzlášť bych vyzvednul hráče Štrombachra,Šamánka a Růska.Jiná situace byla v obraně, bylo tam několik okének, ale naštěstí soupeř nevyužil, nejméně 5 tutovek. Posledních 20 min. jsem se o výsledek strachoval , stejně tak znojemští hráči. Nevím proč se naší hráči stáhli a balony jen odkopávali. Proto jsme dostali 2 branky a kdyby se hrálo o pět min. déle tak by to vyrovnali.
Pokud to našim hráčům vydrží a budou pokračovat ve zlepšených výkonech, viz utkání s Opavou a včerejší utkání, nic nebrání tomu, pohybovat se v tabulce v první pětce. Vzhůru na Pardubice, ať dovezeme body.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
30.07.2017, 14:18
 
 
Pane Šoba, stejný případ jako Hudy23, v tipovačce když zadám výsledek, potom OK tak se nic neděje. řesil jsem to s Vámi již loni, avšak bez výsledku.
Děkuji předem za radu.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
28.06.2017, 14:40
 
 
Můžu se zeptat, kam zmizel Vašíček, Okleštěk a další, protože již delší čas se v žádných sestavách předních klubů I. a II. ligy se neobjevují.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
10.05.2017, 13:35
 
 
Tradičně chodím na Znojmo když hraje v Sokolově, protože to mám kousek. Tentokrát však nepůjdu, protože na tu bídu se nedá koukat. Jak řekl trenér, někteří hráči svými výkony do mužstva nepatří, ale bohužel nemá na výběr, protože kádr je dosti úzký. Někteří hráči jsou svým pojetím hry už na prázdninách, tak že je třeba tu 2.ligu nějak dohrát.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
12.04.2017, 09:46
 
 
Trochu kritiky. Myslím ,že trenér by se měl více zaměřit na naše obranné řady, dostáváme příliš mnoho gólů, jinými slovy obrana teče jak Dunaj. Konstatování od trenéra, že jsme propadli v produktivitě a pod., jsou jen slova, měl by proto něco udělat, např. aby se záloha i útok se vracel a pomáhal obraně. Myslím, že s takovým jen útočným podáním dlouho nevydržíme, viz zápas doma s Prostějovem.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
25.01.2017, 15:51
 
 
Myslím si ,že bylo velikou chybou, že jsme pustili Yilmaze, moc branek sice nedával, ale když nastoupil, často byl na hrotu útoku pro soupeře velmi nebezpečný.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
07.11.2016, 09:22
 
 
Doma jsme stratili již 10 bodů, nebýt toho, jsme na druhém místě i při venkovních prohrách. Buďme však rádi, že jsme alespoň šestí, protože při tomto kádru hráčů je to úspěch. Trenér říká, že stále hledá ideální sestavu, nemůže ji však najít, protože nemá jediného kvalitního útočníka. Tento mladý kádr má jistě budoucnost, ale tak v horizontu 2 až 4 let. Těší se na to , že už konečně přestaneme doma prohrávat / Vlašim? /.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
03.10.2016, 08:53
 
 
Při včerejší reportáži komentoval p.Svoboda takto: nepostřehl jsem faul na penaltu, dále při neproměněné penaltě, " spravedlnosti bylo uděláno za dobře "
Co to má znamenat? Je snad pan Svoboda hlavní rozhodčí, nebo fanoušek Třince?
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
01.09.2016, 16:12
 
 
Pane Plánka, jsem velice sklamán, poslední dobrý hráč /Ledecký/ je prodán. Co tu zbylo jsou sice nadějní hráči, ale dobří hráči z nich mohou být tak až za 2 roky. Myslím, že si Znojmo, moje rodné město nezaslouží takový velký výprodej hráčů a odsouzení hrát o udržení.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
11.08.2016, 09:00
 
 
Blamáž v Hulíně ! Obrana děravá jak cedník. S takovou budeme hrát ne o postup, ale o udržení.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
01.08.2016, 10:19
 
 
Ještě k těm posilám v mužstvu. To lepší jsme prodali, chápu to , vedení musí také z něčeho provozovat klub. Ale ty posily v uvozovkách, budou muset nejméně 2-3 roky hrát, aby se z nich hráči staly. Myslím ,že ani ze strany vedení klubu není zájem do první ligy postoupit, protože by to finančně neutáhly. Budeme velmi rádi, když se v tomto ročníku budeme pohybovat ve středu tabulky. Znojemskému fotbalu zdar!
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
10.05.2016, 11:53
 
 
Pokud chcete vidět video Táborsko-Znojmo, tak ho mají na veb. stránkách
FC MAS Táborsko
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
06.05.2016, 12:42
 
 
Roberte, mohu potvrdit ,že brankař Hruška není charakterově dobrý člověk. Ale Boží mlýny melou pomalu a jistě za to co provedl našemu brankaři Hrubému. Vždyť jsme se mohli v lize i zachránit, nebýt tohoto incidentu,kterého si rozhodčí ani " nevšiml". Nyní ovšem pan Hruška patří k nejslabším článkům mužstva a dostává laciné góly. Přeji jim, aby sestoupili a Olomouc se zachránila.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
30.04.2016, 12:22
 
 
Rozhodně 53 ani 55 bodů nebude stačit na postup vzhledem k rozlosování.
Můj předpoklad je : Karviná 55, Znojmo 58 a Hradec 59. Musíme alespoň jeden zápas venku vyhrát a doma všechny.
Věřím, že to tak dopadne.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
21.04.2016, 12:09
 
 
Na ztráty ostatních bych nespoléhal, mimo to Karviná i Hradec hraje ve velmi dobré formě a celkem lehce vyhrává i venku. Je třeba si připomenout podzim, kdy naši hráli v pohodě a 40 nastřílených branek o něčem hovoří. Pokud se nevrátíme do dobrých výkonů, tak v první lize nemáme co dělat. Byla by to ostuda a trápení.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
21.04.2016, 09:30
 
 
Vidíte co udělá jedna porážka doma.Hnedle jsme třetí a můžeme skončit i osmí, jak řekl trenér v tel. přenosu. Tudíž, je nutné z Varnsdorfu dovézt 3 body.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
12.10.2015, 12:39
 
 
Nechci radit vedení, ale nebylo lepší příští rok se z juniorky odhlásit a vybudovat znovu Znojmo " B", které by hrálo alespoň krajský přebor. Protože výsledky naší juniorky jsou katastrofární, když pro hrávají i s mužstvy se spodních pater tabulky tak vysokým rozdílem. Myslím si, že na to nemají.
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
19.09.2015, 14:04
 
 
Vrátil jsem se ze Sokolova, jsem zklamaný z výkonu našeho mužstva,první poločas hrál bez nápadu, sokolováci nás dobře napadali a byli podstatně rychlejší. Šamánek hrál chvílemi jako kdyby hrál za Sokolov. Nejlepším hráčem byl Žondra, škoda že některá z jeho hlaviček neskončila v brance. Veselý ten centr mohl chytit, ale byl tam pozdě. Později však zneškodnil gólovku. Je to škoda, mohla to být alespoň remíza.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin