Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-9-11" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
11.09.2017, 23:49
 
 
Kapacita stadiónu jest 2599, která (doufám) bude asi se Spartou vyprodána.

Bude se řešit, jak to udělat, aby mohlo přijít více diváků?

Rekordní počet diváků je právě se Spartou Praha pokud se nepletu bez 5 lidí 4200 diváků, takže má otázka, jak se to udělá?
 
 
robert.knebl | Znojmo - Přímětice
11.09.2017, 23:28
 
 
Za 9 dní je tu Sparta Praha.
Viděl jsem je hrát proti Karviné a musím říct, že Rosa je po těch letech pořád geniální :-), opravdu Malý Mozart. Budu moc rád, pokud ho uvidím hrát live na znojemském pažitu.
Takové štěstí se může fanouškům 1. SC Znojmo nebo i lidem, co přijdou ve středu 20. 9 na stadión podařit třeba jen 1x za život.
Ostatně, pokud bude hrát ta sestava, jak proti Karviné, tak si myslím, že tolik významných a drahých hráčů v jednom týmu na našem stadiónu nikdy nehrála nebo se pletu?

Bude to opravdový svátek fotbalu a měli by přijít všichni. Je to událost, která se zkrátka těžko bude opakovat. Skoro bych řekl "malý zázrak", protože dle mého tento tým měl hrát Evropskou ligu. Proč ji nehraji netuším (nebo možná tuším), ale já si půjdu užít duel s tímto věhlasným českým klubem.

Tým, který má 36 ligových titulů (z toho 12x český titul)
Tým, který vyhrál 20 x pohár (nyní MOL cup) a 2x Superpohár
Trénuje ho Ital Stramoccioni,který trénoval opravdu velmi věhlasné kluby
A z těch dalších cizinců jde až hlava kolem ... ale rozhodně to slibuje velkou podívanou ...

tak uvidíme kolik z nich přežijí ve zdravý duel v derby se Slávií a ukáží se ve Znojmě?


 
 
Jarda001 | Znojmo
11.09.2017, 21:35
 
 
Urbancok prvni zapas za Vitkovice prvni gol ja rikal ze ho nemame poustet
 
 
Karel-K.Vary | k.vary
11.09.2017, 08:30
 
 
Zdravím přátele znojemského fotbalu, byl jsem včera na zápase v Sokolově,musím Vám říci, že jsem byl nadšen hrou naší útočné řady, na co šáhli tak jim vycházelo, takto si představuji produktivitu v útoku. Sokolovští hráli a my jsme dávali goly. Obvzlášť bych vyzvednul hráče Štrombachra,Šamánka a Růska.Jiná situace byla v obraně, bylo tam několik okének, ale naštěstí soupeř nevyužil, nejméně 5 tutovek. Posledních 20 min. jsem se o výsledek strachoval , stejně tak znojemští hráči. Nevím proč se naší hráči stáhli a balony jen odkopávali. Proto jsme dostali 2 branky a kdyby se hrálo o pět min. déle tak by to vyrovnali.
Pokud to našim hráčům vydrží a budou pokračovat ve zlepšených výkonech, viz utkání s Opavou a včerejší utkání, nic nebrání tomu, pohybovat se v tabulce v první pětce. Vzhůru na Pardubice, ať dovezeme body.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin