příprava U19: Blížkovice (muži A) – 1. SC Znojmo 2:4 (1:1)

Z N O J M O - Přípravné zápasy naší U19 pokračují. Trenér Fr.Havlík nás o něm poinformoval:

Do utkání jsme vstoupili nekoncentrovaně, za což nás soupeř hned ve 4. minutě potrestal. V utkání jsme už ale měli pasáže hry, na kterých se dá stavět – jednalo se především o konec prvního poločasu a úvodních 15 minut poločasu druhého, kdy jsme soupeři dali rychlé 3 branky. Pod dojmem jasného vedení jsme pak ale naprosto rezignovali na naši hru – herní situace jsme řešili individuálně, nedrželi jsme míč, hráli jsme zběsile, bez mezihry. Navíc jsme neproměňovali ani ty nejvyloženější šance, kdy především Milan Stix a Petr Škuta měli dát každý po 2 brankách. Utkání jsme měli dohrát jinak – trpělivou a vyspělou hrou s vysokým procentem držení míče a postupným navyšováním náskoku.

V dalším týdnu nás čekají hned dvě přípravná utkání, kdy hrajeme ve středu od 18:00 odložené utkání v Novosedlech a v pátek nás čeká Zbrojovka Brno U18.