Vyjádření k nedoporučení udělení dotace a k nadpisu a článku v týdeníku Znojemsko

Z N O J M O - Majitel klubu Jiří Tunka se rozhodl reagovat prostřednictvím klubového webu na současnou situaci:

 
 
 

Při žádosti o dotaci došlo k pochybení z naší strany. Toto pochybení nebylo úmyslné, ale pochybení jednotlivce – sekretáře klubu a mé osoby, že jsem důvěřoval a nezkontroloval si skutečnost a vypracovanou žádost tak podepsal. Dluh vznikl opožděně zaplacením splátky dle splátkového kalendáře, dohodnutého mezi 1.SC Znojmo a Správou nemovitostí Znojmo. Jednalo se o částku ve výši 20.000,- Kč. Jakmile tato skutečnost byla zjištěna, ihned jsem vše doplatil. Od té doby žádný dluh vůči městu 1.SC Znojmo a.s. nemá a vše je řádně uhrazeno. Klub se na základě pochybení v žádosti okamžitě rozešel se sekretářem klubu a zavedl nová opatření, aby se toto již více neopakovalo.

Dále se ohrazuji proti vyjádření v týdeníku Znojemsko a hlavně nadpisu, kdy to vypadá, jako by autor chtěl vyvolat nepřátelské vztahy mezi klubem a radnicí. Z mé strany tomu tak určitě není a provedu opatření, aby se články v podobném duchu již neobjevovaly.

Jiří Tunka

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin