Výhra U19 v Dobšicích nad muži

Z N O J M O - Výhra našeho nejstaršího dorostu v přípravě nad mužským týmem se počítá:

Do utkání jsme vstoupili bojácně, ustrašeně. Nefungoval nám střed hřiště, kde jsme opět nedokázali včas a ve správném postavení přebírat hráče soupeře. Celá obranná čtveřice byla navíc pasivní, hráči hráli hodně hluboko, stopeři nevystupovali. Hráči soupeře tak měli spoustu prostoru a času k tvorbě hry. Ve výstavbě hry jsme byli málo odvážní, chyběl pohyb bez míče – většina přihrávek šla dozadu, nebyla odvaha hrát do kolma. Jediným pozitivem byla individuální akce Březiny ve vápně soupeře, díky které byl poločasový stav 1:1.

Do druhé půle jsme vstoupili se spoustou změn. Herní projev se zlepšil, byli jsme mnohem agresivnější, aktivnější při dostupování protihráčů, hráči mezi sebou mnohem více komunikovali. Po zisku míče na naší polovině jsme předvedli několik velmi dobře vyřešených akcí, kdy především třetí gól po přenesení hry a výborném náběhu a koncovce Pavla Šuby snesl měřítko.

Herní projev z 1. poločasu je pomyslným zdviženým prstem – pasivně čekat na to, co s námi soupeř provede, rozhodně není cesta, po které chceme jít.

Branky: Březina, Bartůněk, Šuba