U19: dvě přípravná utkání proti brněnským týmům

Z N O J M O - Naše U19 také dále podstupuje přípravné duely. Tentokrát to byli mladíci ze Zbrojovky Brno a muži Bystrce. Více nám k tomu pověděl trenér Fr.Havlík:

 
 
 

Zbrojovka Brno U17 – 1. SC Znojmo U19 3:2
V dalším přípravném utkání jsme narazili na výborně připravený tým Zbrojovky Brno U17. Utkání mělo od začátku velice slušné tempo a intenzitu. Velké problémy nám dělala především rotace a výměna míst u hráčů Zbrojovky, kdy jsme s velkými obtížemi zachytávali náběhy za naši obranu. Díky našemu vysokému napadání jsme získali velkou spoustu míčů, ale také jsme velice často propadli a soupeř nám šel do otevřené obrany - na našem systému napadání a přebírání hráčů soupeře musíme velice intenzivně pracovat.
Soupeř vyhrál zaslouženě - ve druhém poločase byl lepší, silnější na míči a k mé velké nelibosti také vyhrával většinu osobních soubojů. V poslední minutě utkání potrestal naší chybu, kdy jsme zbytečně volili individuální řešení herní situace.

FC Dosta Bystrc (muži) – 1. SC Znojmo U19 3:4 (1:2)
Přípravné utkání s mladým týmem Dosty Bystrc jsme odehráli na kvalitní umělce v areálu Sparty Brno. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, neomluvitelné chyby jsme dělali především při výstavbě hry, kdy stopeři, krajní obránci a defenzivní záložník několikrát trestuhodně ztratili míč nekvalitní a pomalou přihrávkou přes osu hřiště. Na jednu stranu nám funguje vysoký presink (náš první vstřelený gól), na druhou stranu jsme ještě stále hodně zranitelní, když nám hráči prohrají osobní souboje (první gól soupeře), nebo si špatně vyhodnotíme situaci a zahajujeme vysoké napadání, přestože nemáme všechny hráče pod míčem - logicky pak propadneme a soupeř nám útočí do otevřené obrany.
Spokojenost panuje s přístupem hráčů - těch, kteří chtějí pracovat - máme za sebou 3 týdny přípravy a 4 přípravná utkání, všechna utkání kluci odmakali, a přestože máme spoustu vynucených absencí (nemoc, zranění, škola, hory), tak předpokládaná osa týmu pracuje.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin