U19: další dva přípravné zápasy

U19: další dva přípravné zápasy Z N O J M O - Za necelých 14 dní začíná jarní část sezony i naší U19. O dalších dvou duelech v přípravě nás informoval asistent trenéra Jiří Kotlán:

SKLíšeň-1.SC Znojmo U19 0:1 (1:2)
Hrálo se v neděli 24.2.2019 na umělce v Líšni. Domácí byli techničtější a dělali nám od začátku potíže. Několikrát nás podržel brankař Polepil, nebo jim selhala koncovka. V největším náporu jsme paradoxně udeřili 0:1. Obraz hry se změnil a tentokrát jsme zahazovali šance zase mi. Ve druhém poločase po našem trestném volném kopu se z rychlého brejku prosadili domácí. Stále jsme měli chuť hrát a i na obraze hry to bylo vidět. V poslední minutě po závaru před bránou domácí nastřelili našeho O.Pospíšíla tak nešťastně, že se míč odrazil do brány.

Blansko-1.SC Znojmo U19 7:2 (5:0)
První poločas byl z naši strany katastrofa. Nefungovalo vůbec nic. Po pár minutách jsme prohrával 3:0 a to jsme mohli být rádi. Do poločasu si z nás domácí udělali trhací kalendář. Po bouři v kabině se obraz hry zlepšil. Po našich dvou rohových kopech nové posily z Trinidadu a Tobaga jsme udeřili dvakrát a stav se začal vylepšovat. To ještě jsme měli další tři stoprocentní šance, ale nechali jsme vyniknout domácího brankaře. Následně se opět hra začala ubírat z naši strany nesoustředěností a domácí upravili skóre jednoznačně ve svůj prospěch. Takto teda ne. Varování přišlo včas těsně před začátkem soutěže. V sobotu 9.3.2019 zajíždíme na poslední přípravné utkání do Přerova a pak už naostro do boje.