U19 - dvě úspěšná přípravná střetnutí

Z N O J M O - Nejen naše áčko, ale i mládež začala svou zimní přípravu před jarní částí. Naše U 19 sehrála dvě přípravná utkání, o kterých referoval trenér Fr.Havlík

 
 
 

1. SC Znojmo U19 – FŠ Třebíč U 19 6:3 (4:0)
V prvním přípravném utkání nám šlo především o to, aby si hráči opětovně zvykli na zápasový rytmus a zatížení. Příležitost dostali všichni hráči, kteří jsou v tréninkovém procesu.

1. SC Znojmo U19 – Moravský Krumlov „A“ (muži) 2:2 (1:0)
Do utkání jsme vstupovali z maximální tréninkové zátěže, což se projevilo zejména ve druhém poločase. Naše hra s vysokým presinkem, odvahou v mezihře a se zapojením maximálního počtu hráčů do ofenzivní činnosti snesla měřítko pouze v 1. poločase. V tom druhém jsme po prostřídání již neměli takovou kvalitu v mezihře, fyzicky jsme nestačili pracovat s těžištěm hry, takže jsme měli roztažené hřiště a nedokázali jsme tak včas dostupovat hráče soupeře.

Hráči nyní pracují ve velké zátěži, což je naším záměrem - vše směřujeme k tomu, aby na mistrovská utkání byli kluci připraveni pracovat ve vysoké intenzitě celých 90 minut. Je to také ale o morálce hráčů a jejich ochotě pracovat!!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin