U18 porazila o rok starší Břeclavany

U18 porazila o rok starší Břeclavany Z N O J M O - I naše U18 hraje přípravné zápasy. V posledním porazila na její půdě břeclavskou U18. Více o tom (včetně statistik) od trenéra Davida Pazdery:

Soupeř: MSK Břeclav U19 - 1. SC Znojmo U18 1:3 (1:2)

Hřiště: Břeclav Lesní 10 23.7.2020 – 16:00

Ve čtvrtek jsme se v Břeclavi v náročném horkém počasí utkali s domácím starším dorostem. Do utkání jsme dobře vstoupili, ale bohužel z první akce domácích jsme inkasovali. Naštěstí jsme rychle využili dvě z mnoha šancí v prvním poločase a skóre jsme otočili. Ve druhé půli jsem až na úplný závěr nebyl spokojený s naší hrou, chyběl nám pohyb a soupeře jsme pustili do několika šancí. Naštěstí v závěru jsme po chytrém gólu Martina Březiny odskočili na 3:1 a výhru jsme mohli v závěru ještě navýšit. Utkání splnilo účel z hlediska nabírání kondice herní formou a ukázalo nám nedostatky právě v téhle složce herního výkonu.

Dominik Vaněk (90) – Martin Cabák (90), Luboš Kašpárek (90), Hynek Horák (90), Tomáš Vaníček (60) – Štěpán Špalek (90), Petr Pham (90), Aleš Rehberger (90), Marek Salay (90), Jan Kadlec (75) – Martin Březina (90)

Náhradníci: Alexander Škopek (45)

Trenér: David Pazdera

Góly:
14´ 1:0 - dorážka po nedůrazném odvrácení zmatku v naší šestnáctce
15´ 1:1 Salay (Pham) – přihrávka zprava pod sebe a střela z blízka
20´ 1:2 Březina (Cabák) - centr z pravé strany a zakončení útočníka v šestnáctce
85´ 1:3 Březina - přehození brankáře lobem z poloviny hřiště