U15 srazila v předehrávce jara na půdě lídra tabulky produktivita

U15 srazila v předehrávce jara na půdě lídra tabulky produktivita L í š e ň / Z n o j m o - Oproti zbytku soutěže načala naše patnáctka jaro už o týden dříve a rovnou na půdě lídra tabulky z Líšně. Domácí měli silný nástup do zápasu, už ve 20. minutě vedli 3:0. V dalším průběhu utkání jsme se sice zvedli, ale sráželo nás neproměňování šancí.

14.kolo, sobota 11.3.2023
SK Líšeň - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  4:2  (3:1)
Branky: 17. a 90.+2 Špaček, 5. Blahák, 21. Cabal - 23. R. Prukner, 70. D. Kříž.
ŽK: Jandl, Zadorožnyj, Paulík - P. Šuba, R. Prukner, Kurdějovský.
Rozhodčí: Sivera - Šenkýř, Skoupý.
SK Líšeň: Daněk (c) - Paulík, Feilhauer, Jandl, Novák, Derka, Boček, Špaček, Cabal, Blahák (20. Olefir), Zadorožnyj.
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ludvík - P. Šuba (c), Kučera, R. Prukner (60. Budín), O. Částek, D. Kříž, T. Kříž, Vünsch (Vojtíšek), Kurdějovský, Š. Štěpánek (80. Jakub Vorlický), Vašíček (41, M. Částek).

Milan Moravec (asistent trenér Znojma): Rozhodla produktivita, kde domácí v první půli potrestali naše tři ze čtyř chyb. Za stavu 3:0 dokázal po individuální akci snížit Prukner. Ve druhém poločase jsme měli několik slibných momentů ke skórování, viz tutová šance Vünsche, kdy selhal v koncovce před očima domácího brankáře. Nakonec přišlo další snížení po krásné akci zakončené brankou Davida Kříže. Domácí ke konci zápasu zvýšili na konečných 4:2. Rozhodla naše "neproduktivita" a individuální chyby, po kterých jsme inkasovali tři branky během prvních dvaceti minut zápasu.