SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Trenér Havlík měl ke spokojenosti daleko, U19 podlehla Áčku Ivančic

Trenér Havlík měl ke spokojenosti daleko, U19 podlehla Áčku Ivančic Z n o j m o - Ke třetímu přípravnému utkání vyrazila naše U19 do Ivančic, kde se utkala s tamním A-týmem. Soupeři jsme nakonec podlehli 3:5 a trenér František Havlík nebyl s výkonem vůbec spokojený. Více jej však trápí přístup hráčů k přípravě, od něhož se pak vše odráží.

 
 
 

Příprava: Ivančice (A-tým) - 1. SC Znojmo U19 5:3 (2:1)

Branky: Jilka, Kožnar, Hložek, Rožínský, F. Černý - Durda 2, Koukal

V sobotní poledne to dlouho vypadalo na nějaký vydatnější déšť, nakonec sprchlo jen chvíli. Možná by ale živá voda našim fotbalistům pomohla. V utkání se jim totiž příliš nedařilo. „Příčin prohry je několik, na některé hráče byla úroveň utkání prostě příliš vysoká, nedokázali se tak srovnat s tempem zápasu, důrazem, rychlostí a individuální kvalitou soupeře. Když si pak necháme dát góly po navazujících se individuálních chybách, tak je to přesně vyústění výše uvedeného,“ hodnotil trenér U19 František Havlík.

V druhé půli jsem sice dokázali otočit nepříznivé skóre, ale soupeř si následně vedení vzal zpět. „Hráči, kteří by měli tým táhnout, jsou nedotrénovaní. Je to způsobeno špatnou tréninkovou morálkou těchto kluků, především z řad ročníku 2004. Hráči se tak nejsou schopni dostat včas do správných prostorů a tam v obranné fázi splnit svoji práci pro tým. Jasným důkazem byl právě 2. poločas, kdy dokážeme otočit skóre zápasu, ale vzápětí zápas opět ztratíme,“ zlobil se kouč.

Ani konec zápasu mu náladu nevylepšil, udělat něco s výsledkem už se nám udělat nepovedlo. „Konec utkání bylo jedno velké trápení, kdy jsme viděli naše hráče bez fyzických i morálních sil, domácí tým si tak zápas v poklidu dohrál. Hráči mají veškerý komfort, tréninky na travnatých hřištích, plavání, kondiční a silové tréninky. Další faktory jsou otázkou jejich vnitřní motivace a nastavení, osobní zodpovědnosti. Když mi chybí kvalita, tak musím o to více pracovat, což se zatím příliš neděje. V konfrontaci s kvalitním soupeřem je pak toto vše na place vidět v plné nahotě.“

Report ale nakonec zakončíme alespoň trochu optimisticky. „Pozitivem je alespoň výkon a střelecká potence Filipa Durdy, hráče ročníku 2006, a mimochodem hráče, který v celé přípravě vynechal jeden jediný trénink, a to ještě ze zdravotních důvodů,“ chválil mladého hráče trenér.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies