TZ: Oldřich Machala odvolán, novým trenérem A-týmu Ludevít Grmela

Z n o j m o - Vedení 1.SC Znojmo FK se rozhodlo přistoupit ke změně trenéra A-týmu. Po vzájemné dohodě skončil u týmu Oldřich Machala a tým přebírá Ludevít Grmela. Nedělní zápas proti Karviné vedl po dohodě s Machalou Petar Aleksijević. Aleksijević zůstává nadále trenérem juniorského týmu a zároveň asistentem trenéra u A-týmu.

 
 
 

Oldřich Machala přišel k týmu před touto sezónou, když usedl na trenérskou lavici po odcházejícím Leoši Kalvodovi, jenž zamířil do Olomouce. Jako svého asistenta si přivedl Petara Aleksijeviće. Kouč vyznávající ofenzivní styl se musel vypořádat s obměnou kádru. Týmu se dařilo především na hřištích soupeřů, doplácelo však na nevyrovnané výsledky v domácím prostředí. „Chtěli bychom Oldřichu Machalovi poděkovat za práci, kterou pro 1.SC Znojmo FK odvedl a přejeme mu do budoucna hodně štěstí." vyjádřil se k situaci manažer klubu Michal Bělák.

Nedělní zápas s Karvinou vedl po vzájemné dohodě s Oldřichem Machalou Petar Aleksijević. „Bylo to na základě dohody s Oldou Machalou. Beru na sebe padesát procent odpovědnosti za předchozí zápasy a sto procent za poslední utkání s Karvinou. Já bych chtěl ve Znojmě zůstat u rozdělané práce s juniorkou." sdělil Petar Aleksijević.

Od pondělí 3. listopadu již přebírá A-tým Ludevít Grmela, jenž v této sezóně působil v divizním Blansku. Třiapadesátiletý kouč má také zkušenosti s trénováním v první lize, v roce 2013 vedl Zbrojovku Brno, ještě předtím přivedl její juniorský tým k premiérovému titulu v Juniorské lize. Hráčskou kariéru strávil jako záložník například ve Zlíně a za Zbrojovku Brno si zahrál i českou nejvyšší fotbalovou soutěž.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin