SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Starší žáky vyzkoušela ligová Jihlava, U13 hrála v přípravě s Líšní

Starší žáky vyzkoušela ligová Jihlava, U13 hrála v přípravě s Líšní Z n o j m o - Ani v uplynulém týdnu nechyběly přípravné zápasy našich žákovských kategorií. Týmy U14 a U15 se vydaly do Jihlavy na prvoligovou konfrontaci. U13 hrála přátelák s Líšní.

 
 
 

PŘÍPRAVA U15: Jihlava - 1. SC Znojmo 4:1 (2:0)

Branka Znojma: Kučera

PŘÍPRAVA U14: Jihlava - 1. SC Znojmo 6:2 (2:0)

Branky Znojma: Štafa, Žůrek

PŘÍPRAVA U14: Znojmo - Křimice (U15) 13:1

Branky Znojma: Himal 4, Železný 3, Žůrek 2, V. Nahodil 2, Šabata, Kubík

Hodnocení trenéra Oldřicha Helebranta

Soupeře, za kterého nastoupili i dva hráči ročníku 2005, jsme po celé utkání přehrávali. Díky vysokému presinku, okamžitému přepínání do represinku, bránění, výborné organizaci hry a sebevědomému výkonu ve hře jeden na jednoho jsme soupeře za celých 80 minut pustili do hry pouze na pár minut, během kterých jsme obdrželi jedinou branku. Dokázali jsme k tomu konečně proměnit své vypracované brankové příležitosti, a proto byl výsledek po zásluze dvojciferný. Chtěl bych vyzdvihnout výkon všech hráčů! Jejich přístup a ochotu pracovat bez míče! To je to, co nás bude posouvat dál a v zápasech nás to po následné tvrdé práci odmění výsledky a předvedenou hrou. Jen tak dál!

PŘÍPRAVA U13: Líšeň - 1. SC Znojmo 6:2

Branky Znojma: Jobánek, Smutný

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies