Starší dorost si zpestřil přípravu zápasem v Plzni a návštěvou předkola Ligy Mistrů

Starší dorost si zpestřil přípravu zápasem v Plzni a návštěvou předkola Ligy Mistrů Z n o j m o / P l z e ň - Zajímavé zpestření letní přípravy prožili ve středu naši starší dorostenci. K přípravnému utkání totiž zajížděli až do daleké Plzně, kde si s kvalitním soupeřem otestovali svoji formu a poté následovala návštěva večerního utkání předkola Ligy Mistrů mezi Plzní a FC Steaua Bukurešť.

 
 
 

Viktoria Plzeň U18 - 1.SC Znojmo U19 2:2 (1:0)

Branky Znojma: Kratochvíl, V. Švarc

Sestava Znojma: Koukal - Koch, Herman, Pacula, Svoboda - Švarc, Křivánek, Martinek, Kaššai - Dolejší, Kratochvíl
Do hry zasáhli: Jucha - Kochan, Kováč

Utkání se hrálo za úmorného tepla, které momentálně v posledních dnech panuje. Pro oba týmy tedy nic jednoduchého. Mladíci Plzně měli v první půli převahu a také se ujali vedení. Mohli jsme však srovnat. Dobré možnosti měli Martinek, Švarc a Jucha, nicméně nikomu z nich se skórovat nepovedlo.

Ve druhém dějství přišlo z naší strany zlepšení, byť nás v několika šancích musel podržet brankář Jirka Koukal. I díky tomu jsme skóre dokázali otočit, Martinek vybídl k vyrovnání Davida Kratochvíla a ten se nemýlil. Následně využil chybné malé domů soupeře Vojta Švarc a dostali jsme se do vedení. Plzeň se však nevzdala a pět minut před koncem dokázala srovnat z rychlého protiútoku na 2:2.

Trenér Znojma Karel Bečka: Kvalitní zápas s kvalitním soupeřem. Plzeň i my jsme si vytvořili několik dalších stoprocentních šancí, které nebyly proměněny. Naše výkony jdou postupně nahoru, ještě však musíme zapracovat na obranné činnosti, aby si soupeř nevytvořil tolik šancí. Samozřejmě i v koncovce máme rezervy. Myslím, že remíza je spravedlivá.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin