Starší dorost se vrací do druhé ligy (MSDL)! Pomohl sestup Jihlavy

Starší dorost se vrací do druhé ligy (MSDL)! Pomohl sestup Jihlavy Z N O J M O - Starší dorost se ve třetí nejvyšší soutěži zdrží jediný rok. V pátek o tom rozhodla prohra jihlavského "A" v I. Celostátní dorostenecké lize, tým z Vysočiny kolo před koncem sestoupil do druhé nejvyšší soutěže, do které ani v případě výhry v MSDD-D nemůže postoupit Jihlava "B". Znojemské U-19 zbývají ve třetí lize ještě dva zápasy.

 
 
 

Znojemští mladíci po loňském sestupu hned ukazovali, že hlavním cílem je okamžitý návrat. V úvodních pěti kolech neztratili jediný bod. Svým soupeřům nasázeli dvacet branek, přičemž inkasovali pouhé tři.

Během dosavadních šestadvaceti kol získali dvaašedesát bodů, pro které si došli zásluhou devatenácti výher a pěti remíz. Pouze ve dvou případech okusili hořkost porážky, konkrétně v polovině září na půdě Kyjova (2:3) a v závěru podzimu, kdy nestačili na Jihlavu „B“ 2:4.

Ačkoliv se ve druhém jarním zápase prezentovali vysokou domácí výhrou nad Humpolcem 8:0, v prvních třech venkovních střetnutích pokaždé ztratili. Vše začalo remízou na hřišti Líšně „B“ (1:1), další bod si připsali proti Hodonínu (3:3) a Spartě Brno (1:1).

Důležitý zápas proti jihlavskému „B“ sice začal slibně, když se v jedenácté minutě prosadil Radim Pohanka, v pětadvacáté minutě však na konečných 1:1 srovnal Oskar Točík.

Současná ztráta našeho výběru na tým z Vysočiny činí čtyři body, do konce hlavní části se ke všemu odehrají pouhé dva zápasy. K postupu do vyšší soutěže tak mladíkům pomohl sestup „A“ Jihlavy, která v pátek doma nestačila na stejně starý výběr Českých Budějovic 1:3.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin