Starší dorost nabírá před startem jara formu, proti Rakvicím si zastřílel

Starší dorost nabírá před startem jara formu, proti Rakvicím si zastřílel Z n o j m o - Čím více se blíží start jarní části Moravskoslezské dorostenecké ligy, tím více se zvedá forma našeho staršího dorostu. Svědčí o tom i vysoká sobotní výhra nad A-týmem Rakvic. Soupeř se sice dostal už v sedmé minutě do vedení a v první půli ještě držel s naším týmem výsledkový krok, v druhém dějství ale přišla znojemská ofenzivní smršť. Ta znamenala první výhru U19 v zimní přípravě.

 
 
 

Rakvice A-tým - 1.SC Znojmo U19 2:7

Branky Znojma: 9. Křivánek, 20. Švejkar, 58. Martinek, 76. a 85. Novák, 81. a 89. Ševčík

Sestava Znojma: Koukal - Koch, Malár, Pacula, Bartok - Křivánek (65. Ševčík) - V. Švarc (60. Garčic), Moravec, Švejkar - Martinek, Švejda (46. Novák)

Trenér Znojma Luděk Zlámal: Za silného větru jsme se snažili udržet míč na zemi a hrát kombinačně, což se nám celkem dařilo. Je dobře, že jsme konečně v přípravě vyhráli a s chutí si zastříleli. Potěšili mě výkony hráčů, kterým se doposud herně tolik nedařilo.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin