Sobotní přípravné utkání ve Vyškově i s obráncem Ivanem Dujmovićem z Jihlavy

Sobotní přípravné utkání ve Vyškově i s obráncem Ivanem Dujmovićem z Jihlavy

Z n o j m o - V sobotu nás čeká přípravné utkání s třetiligovým Vyškovem a ve znojemské sestavě se objeví jedno nové jméno na zkoušku. Jedná se o bosenského obránce Ivana Dujmoviće, který působí v Jihlavě. Ten už také v pátek s týmem poprvé trénoval. Utkání ve Vyškově má výkop naplánován na 11:45.

 
 
 

Ivan Dujmović dorazil do Znojma na zkoušku v pátek a s týmem absolvoval první trénink. Bosenský devatenáctiletý obránce je kmenovým hráčem Jihlavy. V dresu Vyškova se naopak představí Dan Odehnal. Znojemský stoper má za sebou dlouhou rekonvalescenci po dubnovém zranění kolene. V třetiligovém týmu přichází v úvahu jeho jarní hostování, které by sloužilo jako rozehrání a nabrání opětovné zápasové praxe.


PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS
Sobota
10. února
11:45 hod.
Facebook Twitter

MFK VYŠKOV

1.SC ZNOJMO FK

UMT Vyškov
IVAN DUJMOVIĆ

Bosenský obránce a mládežnický reprezentant přestoupil do Jihlavy v roce 2016. Již dříve zde totiž na zkoušce zaujal a na Vysočinu však zamířil až po dovršení osmnácti let. V Jihlavě doposud nastupoval převážně za juniorský tým. Zahrál si i za A-tým zatím však pouze v přípravných utkáních. V jednom z nich nastoupil na podzim 2017 i proti Znojmu a byl tak u vysoké výhry 6:2. (OBRÁNCE, 189 cm, 19 LET)

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
  • Fridrich: Bylo psáno 16.6. v plánu přípravy, navíc je plán přípravy ...
  • Bořa: Až tady se dozvídám, že jsme hráli se Zlínem,to je ...
  • josta: ..z DAC odkaz://fcdac.sk/sk/spravy/2018/06/20/pripravne-stretnutie-fc-dac-1904---1-sc-znojmo-fk-13-11 ...
  • fridrich: I se Zlínem živě!!!!!! odkaz ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin