Skvělý závěr sezóny přinesl U15 třetí místo

Skvělý závěr sezóny přinesl U15 třetí místo Z n o j m o - V seriálu hodnocení uplynulé sezóny žákovských týmů už zbývá jen poslední kategorie. Tou je nejstarší U15 pod vedením trenérů Václava Dvořáka a Libora Paličky. Lze ji hodnotit jako úspěšnou a to především kvůli výtečné sérii v závěru sezónu, kdy jsi naši mladíci připsali deset výher v řadě, což je nakonec katapultovalo na třetí příčku tabulky. Suverénním králem střelců se stal s padesáti góly Filip Vecheta.

 
 
 

V kategorii U15 nastalo asi nejvíce změn, co se týče žákovských kategorií, které přinesly hlavně ve druhé části sezóny ovoce. Trenéři Václav Dvořák a Libor Palička tým doplnili a přešli na jiné rozestavení. Přišli hráči Dvořáček, Stix, Růžička, Kocanda, Pavlačka, Žůrek a Vaníček, kteří svou kvalitou i pílí do kádru ihned zapadli. V mužstvu vzrostla konkurence a tým běžel jako hodinky. To lze vidět i na sérii deseti posledních utkáních bez ztráty bodu. Odměnou jim nakonec bylo 3. místo. Nebýt konce sezóny a ztráty mnoha bodů z první poloviny sezóny tým měl na to soutěž i vyhrát.

Sezóna 2016/17
Umístění Zápasy VýhryRemízyProhryBodySkóre
328183757 99:35
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin