Rosťa Šámánek má namířeno do Jihlavy

Rosťa Šámánek má namířeno do Jihlavy Z n o j m o - "Návrat domů" i tak by se dalo charakterizovat plánované posílení prvoligové Jihlavy o útočníka Rostislava Šamánka. Rodák z Jemnice totiž právě v Jihlavě nakoukl do velkého fotbalu. Do Znojma přišel před uplynulou sezónou a stal se velkou posilou. Musel si sice zvykat na roli krajního záložníka, i přesto se však stal nejproduktivnějším hráčem našeho týmu ve Fotbalové národní lize. Rosťovi přejeme, ať se mu v jihlavském dresu daří obdobně, či ještě lépe.

 
 
 
ROSTISLAV ŠAMÁNEK

Brzy sedmadvacetiletý Rostislav Šamánek přišel před sezónou 2015/16 do Znojma jako velká ofenzivní posila a předpoklady splnil do puntíku. Musel sice "oželet" pozici hrotového útočníka, ale na postu pravého krajního záložníka se zabydlel velice rychle. Vždyť už v srpnu ovládl jako první hráč 1.SC vůbec anketu Hráč měsíce Fotbalové národní ligy. S osmi góly a osmi asistencemi se stal naším nejproduktivnějším hráčem. I to samozřejmě zapříčinilo zájem několika klubů o Rosťovi služby. Už 15. června se zapojí do přípravy v prvoligové Jihlavě a předpokládá se, že zde 1. července podepíše kontrakt.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin