Roman Nehyba se vrátil do základní sestavy Vyškova a hned z toho byla výhra

Roman Nehyba se vrátil do základní sestavy Vyškova a hned z toho byla výhra Z n o j m o - MSFL měla uplynulý týden na programu hned dvě utkání, naše hráče na hostování tak čekala solidní porce práce. Patrik Bogner a Jakub Konvalina však příliš důvodů k radosti neměli, Třebíč totiž prohrála obě domácí utkání a přišla o první místo. Vyškov, kde hostují Petr Kirschner a Roman Nehyba, na to byl lépe. Nejprve sice překvapivě prohrál v Holici, pak si však doma poradil se Sigmou Olomouc B.

PATRIK BOGNER (90 minut, žlutá karta) / Třebíč - Otrokovice 2:3, (83 minut) / Třebíč - Hlučín 0:3

Třebíč vstupovala do Anglického týdne jako lídr tabulky, oba zápasy se jí však výsledkově nevydařily. V prvním utkání přivítali Horáci Otrokovice a byla z toho přestřelka. Bogi odehrál celé utkání, střelecky se však neprosadil. I proti Hulínu nastoupil náš mladý útočník v základu. Přemožitel Znojma v domácím poháru nedal Třebíči šanci a zvítězil 3:0. Patrik se už ve druhé minutě dostal do zakončení, bránu však přestřelil. Ve 27. minutě se postavil k trestnému kopu, ale ani z něj se neurodilo. Třebíč po prohře klesla na páté místo, ale ve vyrovnané tabulce MSFL ztrácí na čelo pouhý bod.

JAKUB KONVALINA (90 minut, chycená penalta) / Třebíč - Otrokovice 2:3, (90 minut) / Třebíč - Hlučín 0:3

Náš talentovaný brankář odchytal obě utkání, bohužel však v každém z nich třikrát inkasoval. Přitom ještě pochytal řadu šancí soupeře. V zápase proti Otrokovicím dokonce chytil pokutový kop, nicméně ani to Třebíči alespoň k bodu nepomohlo. Nyní by měl opět tři utkání v řadě chytat jeho brankářský kolega Soukup, ale třeba se situace v nasazování gólmanu v Třebíči změní.

PETR KIRSCHNER (90 minut) / HFK Olomouc - Vyškov 2:0, (90 minut, žlutá karta) / Vyškov - Sigma Olomouc B 1:0

Kirša odehrál na půdě HFK Olomouc celé utkání, byl aktivní, tlačil se do zakončení, čisté konto na straně soupeře ale nezměnil. Holice tak Vyškov překvapivě připravila o všechny body. Už v dalším utkání si to ale Vyškovští vynahradili, když porazili silnou Sigmu Olomouc B 1:0. Petr odehrál takřka celé utkání, střídán byl až při taktickém střídání v samotném závěru zápasu. V 53. minutě měl velice dobrou šanci. Po centru Sečkáře však vytáhl skvělý reflexivní zákrok Reichl. Vyškov je momentálně v tabulce na druhém místě, a to pouze o skóre za Uničovem.

ROMAN NEHYBA (18. minut) / HFK Olomouc - Vyškov 2:0, (90 minut) / Vyškov - Sigma Olomouc B 1:0

Roman se po třech utkáních, kdy šel do hry jako střídající hráč, opět objevil proti Sigmě Olomouc B v základní sestavě Vyškova a hned z toho byla výhra. Do nějaké větší šance se sice dvacetiletý záložník nedostal, ve středu zálohy však odvedl solidní výkon a odehrál plnou porci minut. Věřme, že i v příštím utkání s představí v základní sestavě vyškovského týmu.