Říkali mi květák, smál se Hlůže v narážce na změnu účesů. Po gólu bude muset přispět

Říkali mi květák, smál se Hlůže v narážce na změnu účesů. Po gólu bude muset přispět Z N O J M O - Parádní střídání v pátek vyšlo Leoši Kalvodovi. Znojemský stratég si jako poslední variantu vybral Nicolase Hlůžeho, který se mu po několika vteřinách na hřišti odvděčil gólem. Bývalý hráč Jablonce se proti Ústí nad Labem trefil podruhé v soutěžním zápase, především však stvrdil výhru 3:0.

This text will be replaced

Ze znojemských fotbalistů méně ligových minut odehrál jen Pentecost Obiechina. (t. č. na hostování v Otrokovicích) Hned po něm se v dané statistice nachází právě Nicolas Hlůže, který i s pátečním zápasem odehrál čtyřicet minut. Mladý fotbalista se podruhé během působení v našem dresu dostal před kameru, tentokrát odpovídal:

na svůj gól…
Bylo strašně krásné, že jsem klukům mohl pomoci. Vyhráli jsme a to je důležité, za branku jsem však rád.

na to, s jakými pokyny šel na hřiště…
Trenér si přál, abych využil nějaké příležitosti, ale samozřejmě jsme si chtěli pohlídat stav 2:0. Nějak se to tam seběhlo, že jsem dostal míč, vystřelil a padl gól.