Přípravné zápasy. Začneme s Vítkovicemi, nechybí ani Blansko či rakouský soupeř

Přípravné zápasy. Začneme s Vítkovicemi, nechybí ani Blansko či rakouský soupeř Z N O J M O - Během předsezónní přípravy je prozatím dohodnuto pět zápasů. V sobotu šestého července naši hráči nastoupí proti druholigovému výběru MFK Vítkovic, závěrečné utkání před novým ročníkem by měli sehrát sedmadvacátého července, soupeř bude ještě upřesněný.

 
 
 

Příprava na novou sezónu MSFL začala poslední červnové pondělí. Provizornímu kouč Leoši Kalvodovi se na úvodním tréninku hlásilo dvacet svěřenců, přičemž někteří z nich by již měli zasáhnout do úvodního přípravného duelu s Vítkovicemi, které nás vyzvou v Sedleci u Mikulova, kde bude probíhat jejich soustředění.

Čtyři dny poté se na hřišti v Rudici střetneme s nováčkem MSFL FK Blanskem, kde mimo jiné působí bývalí znojemští hráči Radek Mezlík, Dominik Urbančok, Radek Buchta nebo David Štrombach.

Další utkání nás čekají proti rakouskému prvoligovému SKN Sankt Pölten (loni 6. místo), loňskému účastníkovi MSFL FK Hodonínu a přednímu diviznímu celku FSC Staré Říši.

Nový ročník sezóny začíná o víkendu 2. - 4. srpna.

Přípravné zápasy na sezónu 2019/2020
6.7. (sobota) (čas bude upřesněn) vs. MFK Vítkovice - Sedlec
10.7. (středa) 18:00 vs. FK Blansko - hř. Rudice
13.7. (sobota) (čas bude upřesněn) vs. SKN Sankt Pölten - místo bude upřesněno
17.7. (středa) (čas bude upřesněn) vs. FK Hodonín - místo bude upřesněno
20.7. (sobota) (čas bude upřesněn) vs. FSC Stará Říše - místo bude upřesněno
27.7. (sobota) (čas bude upřesněn) - generálka na MSFL - soupeř bude upřesněný

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin