FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Předpříprava ukázala trenéru Davidovi Langerovi možnosti našeho A-týmu pro jarní část MSFL a máme zde první posily klubu!

Předpříprava ukázala trenéru Davidovi Langerovi možnosti našeho A-týmu pro jarní část MSFL a máme zde první posily klubu! Z N O J M O - Ještě v prosinci stihli naši fotbalisté 1.SC Znojmo FK tři přípravná utkání, která využil nový trenér David Langer k získání důležitých informací o aktuálním stavu týmu.

 
 
 

"Po příchodu nového trenéra dostali šanci všichni hráči, kteří v klubu působili na podzim a vybraní dorostenci. Dovedlo se také několik hráčů na zkoušku. Jediným hráčem, který v klubu dále nechtěl působit, je Michal Garčic, který má svolení si hledat nové angažmá," říká sportovní manažer Jakub Prokeš. Prosinec mimo tvrdý tréninkový proces umožnil také sehrání tří přátelských utkání. Byť nešlo ani zdaleka o výsledek, naši hráči nastříleli 13 gólů, o vstřelené branky se podělilo 8 hráčů a celková bilance byla 1 výhra – 1 remíza – 1 porážka. "Jsem rád, že trenér blok udělal takhle – ukázal mu to určitý přehled o týmu. Některé věci byly pozitivní, ale ukázalo se i dost nedostatků. Proto tento blok byl – víme kde je potřeba posílit a s kým můžeme počítat a s kým ne. Stále tak i přes období Vánoc probíhají jednání jak s českými, tak zahraničními hráči," dodává Prokeš.

Aktuálně klub hlásí také dvě nové posily. V jarní sezóně budete v našem dresu moci sledovat zkušeného gólmana Zdeňka Kofroně a portugalského útočníka Joaa Pedra Ferreiru da Silvu. Zdeněk Kofroň je ostřílený hráč FNL a MSFL – v MSFL ze 111 utkání zvládl 46x vynulovat útoky soupeře. Joao Silva naposledy působil ve druhé litevské lize, kde v 11 utkáních vstřelil 10 gólů. "Tým je hodně mladý, proto se nám zkušenost hlavně do zadních řad bude hodit. Zdeněk přichází na pozici jedničky. Joao zde byl na týdenní zkoušce, ukázal své kvality a trenér ho chtěl mít v týmu. Trh s útočníky je na celém světě problém. S hráčem domluva proběhla hladce a bude u nás působit," přidal Prokeš.

Už v pondělí 4. ledna měla týmů odstartovat ostrá zimní příprava včetně krátkého soustředění. Jenže Česko se od 27. prosince opět přesunulo do pátého stupně PES, a to s platností do 10. ledna. "Uvidíme, jak bude situace vypadat a během následujících dní se rozhodneme jak dále. Je to pro nás komplikace, protože mají přiletět hráči na zkoušku. Dá teď hodně práce vše přeorganizovat, ale bude to potřeba, jsou to hráči na posty, kde nás tlačí bota. Máme v řešení i krátké soustředění. Nová nařízení vlády vše mění a nejhorší je, že začátek soutěže je plánován na 20.2. a vše bude hektické," uzavřel plány Jakub Prokeš, sportovní manažer.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin