Petr Kirschner se o víkendu trefil, Vyškovu to však k bodům nepomohlo

Petr Kirschner se o víkendu trefil, Vyškovu to však k bodům nepomohlo Z n o j m o - Minulý týden sumář toho, jak se vedlo našim mladíkům na hostováních, chyběl. V tomto článku si tak shrneme nejen právě uplynulý víkend, ale i ten předchozí. Statisticky se nejlépe dařilo útočníku Petr Kirschnerovi, který se v dresu Vyškova trefil do sítě Kroměříže. Byla to však jen dílčí radost, Vyškovští totiž nasbírali ze dvou utkání jen bod a z prvního místa tabulky MSFL klesli na třetí pozici.

PATRIK BOGNER
(90. minut) / Petříkovice - Třebíč 4:1
(90. minut) / Třebíč - Slovácko B 1:0

Proti Petříkovicím se Třebíči nedařilo a podlehlo soupeři 1:4, Patrik odehrál celé utkání, výrazněji se však neprosadil. Skóroval však Petr Vavřík (viz. video). V dalším utkání už si Třebíčští spravili chuť a na domácí půdě porazili Slovácko B 1:0. I toto utkání odehrál náš útočník na hostování v Třebíči v plné délce. Ve 33. minutě se dostal k nadějné hlavičce, která šla však bohužel mimo branku. Ještě větší šanci měl pak Bogi v samotném závěru utkání, svoji velkou šanci ale neproměnil.

Čelo tabulky je mimořádně vyrovnané. Z pátého místa ztrácí Třebíč na vedoucí Sigmu Olomouc B pouhé dva body, přičemž i jedenácté Slovácko B má na první pozici manko "jen" pěti bodů.

JAKUB KONVALINA
(do utkání nezasáhl) / Petříkovice - Třebíč 4:1
(do utkání nezasáhl) / Třebíč - Slovácko B 1:0

Kuba se tradičně střídá na pozici jedničky s brankářským kolegou Soukupem a dvě utkání v řadě tak strávil na lavičce náhradníků. Poslední dva zápasy, hned příští ve velmi zajímavém duelu Vyškov - Třebíč, se ovšem postaví do brány právě on.

PETR KIRSCHNER
(90 minut) / Vyškov - Uničov 1:1
(90 minut, gól) / Kroměříž - Vyškov 2:1

Vyškov má za sebou náročné týdny, za což může především početná marodka. I proto nastoupil Petr Kirschner ve šlágru proti Uničovu na postu středního záložníka. Utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Kirša se i ze své neobvyklé pozice dostal do dvou šancí, které však gólem neskončily.

V Kroměříži byl Vyškov jasným favoritem, což potvrdil už v 16. minutě pohotovou dorážkou právě Kirša. Ještě do půle pak měl jednu velkou příležitost, kterou však neproměnil. Pak už to pro hosty veselé nebylo. Do jejich hry zasáhlo zranění. Trenér Trousil musel opět "překopat" celé rozestavení a ve svém hodnocení utkání byl hodně kritický.

ROMAN NEHYBA
(náhradník, 45. minut) / Vyškov - Uničov 1:1
(87 minut, gól) / Kroměříž - Vyškov 2:1

Do utkání s Uničovem nastoupil Roman ve druhé půli, byl tak i u vyrovnávajícího gólu Přerovského z 81. minuty. Těsně předtím pak málem jeho centr zužitkoval také v branku Petr Kirschner. V utkání s Kroměříží nastoupil v základní sestavě a odehrál 87. minut. Po zaváhání s Hanáckou Slávií klesl Vyškov na třetí místo, ztráta na první Sigmu Olomouc ale činí pouhý bod.