Odešel kvůli malé vytíženosti i financím. Dostal jsem pěknou nabídku, neschovává se Andrejič

Odešel kvůli malé vytíženosti i financím. Dostal jsem pěknou nabídku, neschovává se Andrejič Z N O J M O - Podruhé během své kariéry zamířil do našeho klubu. Aleksa Andrejič se nyní snaží prosadit do výběru Leoše Kalvody a získat tak ve Znojmě smlouvu. Šestadvacetiletý fotbalista se po zápase s FC MAS Táborsko, proti kterému nastoupil v první půli, vrátil za svým prvním působením na jihu Moravy či osvětlil důvod svého odchodu.

Aleksi, jak jsi viděl ze svého pohledu oba poločasy?
Vypracovali jsme si nějaké šance, bohužel jsme z toho žádný gól nedali. Na konci půle jsme dostali branku, ale poté se nám podařilo vyrovnat. Škoda, že jsme ještě nějakou nepřidali. Ve druhé půli soupeř jsme ze tří střel inkasovali tři branky.

Jak bys vůbec zhodnotil svůj výkon proti Táborsku?
Nebylo to úplně špatné, ale na druhou stranu ani nic dobrého. Minulý zápas proti Brnu byl o hodně lepší. Doufám, že příště proti Nitře (zápas proti FC Nitře se odehraje ve středu od 10:30 – pozn. aut.) bude ještě kvalitnější, než právě s Brnem.

Ve Znojmě jsi byl už v roce 2012. Jak vzpomínáš na své první působení?
Líbilo se mi tady hodně. I díky tomu jsem nyní přišel zpátky. Poprvé jsme se jen tak tak zachránili, další sezónu postoupili do první ligy, což byl největší úspěch klubu. Jsem rád, že jsem byl součástí tehdejší party. Hodně kluků tady znám. Uvidíme, jak vše dopadne.

Proč jsi tehdy ve Znojmě nevydržel déle?
Dostal jsem opravdu pěknou nabídku. Musel jsem ji vzít. Byl jsem mladý a nehrál v základu a já chtěl. Doma (Andrejič pochází ze Srbska – pozn. aut.) mi nabídli dobré peníze s tím, že budu pravidelně hrát. Hrál jsem tam druhou ligu. Jinak bych neodešel.