Nový trenérem A mužstva je - Leoš KALVODA

Nový trenérem  A mužstva je  - Leoš KALVODA Do třetí sezóny v 2.lize s novým trenérem

 
 
 

21.června začíná příprava A mužstva 1.SC Znojmo. První den přípravy se hráči potkají s první a výraznou změnou v realizačním týmu - novým trenérem. Tím se v závěru týdne definitivně stal brněnský rodák Leoš KALVODA nar.26.března 1958. Bývalého ligového záložníka, který nastoupil ve své kariéře ke 180 utkání za Sigmu Olomouc, odehrál 5 utkání za reprezentační "21" a jedno utkání odehrál i za český olympijský tým, provází pověst náročného trenéra.

Jako trenér působil v týmech SK Sigma Olomouc, MŠK Žilina, ve které se podílel na zisku slovenského titulu,Sk Hradec Králové, 1.HFK Olomouc, 1.FC Slovácko a MFK Karviná. V jarní části 2012 přišel k poslednímu týmu v Divizi, mužstvu Přerova a měl výrazný podíl na tom, že v současné době je tým na 12.místě. Popřejme novému trenérovi Znojma hodně úspěchů a šťastnou ruku ve výběru hráčů.

Na tomto místě se sluší poděkovat za dosavadní práci trenérovi Bohumilu Smrčkovi, který vedl náš tým v obou sezónách 2.ligy. Cíle, které společně s Michalem Sobotou měli tj. zachránit a postupně tým stabilizovat v soutěži určitě splnili a patří mu za to poděkování. Zda bude v našem klubu pokračovat např. u mládeže, se rozhodne v následujících dnech.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin