Nová sezona MSFL byla rozlosována!

Nová sezona MSFL byla rozlosována! Z N O J M O - Dnes v pozdním odpoledni byly rozlosovány v Olomouci moravskoslezské soutěže včetně MSFL, kde hraje náš A-tým.

 
 
 

V soutěži došlo ke dvěma změnám: FK Blansko, které by mělo postoupit do F:NL, bylo nahrazeno FC Vysočinou Jihlava B, která se posunula z divizních pozic, neboť z druhé ligy sestoupivší MFK Vítkovice nevyužil příležitosti hrát třetí ligu a přihlásil se až do divize F.

Náš tým dostal č.18 a to le Bergrových tabulek znamená, že začínáme na půdě týmu, které dostalo losovací číslo 1 a tím je FC Baník Ostrava B. Začínat by se mělo o víkendu 7.-9.8.2020. První domácí duel bychom měli sehrát asi v pátek 14.8. od 19:00 proti MFK Vyškov. Na podzim by se mělo celkem odehrát 18 kol.

Los našeho týmu najdete na našem webu zde. Mějte prosím na paměti, že data i časy jsou zatím nejisté a mohou se změnit. Kromě toho můžete náš los v grafické podobě vidět i na našem Facebooku, Instagramu a Twitteru.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin