Nevyzpytatelný začátek MSFL. Na úvod vyzveme Velké Meziříčí

Nevyzpytatelný začátek MSFL. Na úvod vyzveme Velké Meziříčí Z N O J M O - Rozpis na sezónu MSFL 2019/2020 je hotový. Znojemští fotbalisté se na začátku třetiligového ročníku doma utkají proti FC Velkému Meziříčí, sedmý výběr loňské sezóny přijede během víkendu 3.-4. srpna. Podzimní část bude uzavřena v polovině listopadu se zlínským „B“.

 
 
 

Od nového ročníku dozná Moravskoslezská fotbalová liga citelných změn. Na místo šestnácti účastníků ji bude nově hrát osmnáct týmů, přičemž čtyři výběry budou tvořit „B-týmy“ prvoligových celků. Konkrétně se jedná o týmy SK Sigmy Olomouc, 1. FC Slovácka, FC Fastavu Zlín a FC Baníku Ostrava.

Náš první duel však sehrajeme proti Velkému Meziříčí, které uplynulou sezónu získalo dvaačtyřicet bodů. Hned následující víkend se znojemští hráči vydají na půdu jednoho z favoritů soutěže SK Hanácké Slavie Kroměříž, které o pouhé čtyři body unikl postup do Fortuna:Národní ligy. Nepříjemný trojboj doma zakončíme proti „B“ Olomouce.

Rovněž začátek září budou pro znojemské velkým testem. Nejprve zajedou na hřiště loňského druhého týmu MSFL FC Odry Petřkovice, během vinobraní budou hostit třetí celek ročníku 2018/2019 MFK Frýdek - Místek.

Naše zajímavé duely podzimní části:
2. kolo vs. SK Hanácká Slavia Kroměříž (venku) - 9. - 11. srpen
6. kolo vs. FK Ondra Petřkovice (venku) - 6. - 8. září
7. kolo vs. MFK Frýdek-Místek (doma) - 13. - 15. září
13. kolo vs. FK Blansko (venku) - 25. - 27. říjen

Kompletní los MSFL si můžete stáhnout zde, náš grafický los pouze našeho týmu najdete zde

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin