Naším cílem bylo herně se zlepšovat, to se povedlo kvitují trenéři U12 Bulín a Mička

Naším cílem bylo herně se zlepšovat, to se povedlo kvitují trenéři U12 Bulín a Mička Z n o j m o - Nejmladší žákovská kategorie bojovala opět v konkurenci nejlepších moravských týmů. Jak zmiňují ve svém hodnocení podzimu trenéři Zdeněk Mička a Pavel Bulín, šlo především o to, vytvořit dobrý kolektiv a zvyknout si na tréninkovou a zápasovou morálku, a to se povedlo. Do jara bude naše U12 startovat z jedenácté pozice. Nejlepším střelcem týmu se stal z dvanácti brankami Matyáš Bernát.

 
 
 

HODNOCENÍ PODZIMU OD TRENÉRŮ PAVLA BULÍNA A ZDEŇKA MIČKY

Tato kategorie ročníku narození 2006 se začala nově tvořit až tento rok v srpnu. Nejmladší žákovskou kategorii doplnilo z přípravky osm hráčů. Naším cílem bylo dát dohromady 20-členný kádr, utvořit dobrý kolektiv a zvyknout si na tréninkovou a zápasovou morálku. Kádr se nám podařil dobře doplnit.

Nyní máme dvacet schopných hráčů, kteří mají kvalitu na to se postupně soupeřům dorovnat. Kluci si zvykli pravidelně trénovat, to jde vidět i na jejich dobré tréninkové docházce. V utkáních začali plnit taktické pokyny a více se soustředí. To se projevilo hlavně herně, kdy jsme stačili soupeřům, kterým jsme na začátku sezóny fotbalově nestačili a to se odrazilo i na výsledcích.

Utvořilo se zdravé jádro týmu a to postupně začalo fungovat jako jeden celek. V tomto meziobdobí čekají tuto kategorii tréninky do poloviny prosince jak venku, tak v hale, zakončené víkendovými turnaji v halách. Od poloviny ledna v zimní přípravě je čeká postupné zaměřování na herní činnosti jednotlivce a jejich kondiční schopnosti jako je obratnost a rychlost.

Podzim 2017/18
Umístění Zápasy VýhryRemízyProhryBodySkóre
111331910 51:116
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin