Mol Cup: V případě postupu do 2. kola zajíždíme do Slavičína

Mol Cup: V případě postupu do 2. kola zajíždíme do Slavičína Z N O J M O - Páteční dopoledne bylo ve znamení losu druhého kola domácího poháru. Znojemští fotbalisté nejprve příští středu musí zvládnout svůj první zápas letošního ročníku, když zajíždí na půdu divizních Kozlovic. Pokud na Přerovsku splní roli favorita a postoupí, v dalším utkání pojedou na hřiště Slavičína, který rovněž působí ve čtvrté lize.

 
 
 
This text will be replaced

Tým ze zlínského okresu je od založení Česka pravidelným účastníkem divizních soutěží. Od roku 1993 působil v „D“, následující tři sezóny přešel do skupiny „E“. V ročníku 2008/2009 vyhrál celou divizi, ve které získal 63 bodů.

Ve třetí nejvyšší soutěži ale Slavičín vydržel jen dva roky. V premiérové sezóně si připsal klidné osmé místo, o rok později skončil na patnácté pozici, čímž se vrátil zpátky do Divize E. Během dvouročního působení v MSFL se v sezóně 2009/2010 potkal také se Znojmem, oba zápasy jsme tehdy jasně vyhráli (4:0, 3:1). Uplynulé čtyři sezóny Slavičín patří v divizi (ročník 2016/2017 strávil v „D“) k předním týmům, loni zakončil soutěž na sedmém místě.

V letošním Mol Cupu Slavičín odehrál už dva zápasy. Předkolo mu vyšlo díky penaltovému rozstřelu, na půdě Luhačovic po základní hrací době remízoval 1:1, penalty zvládl v poměru 5:4. Jeho cesta nebyla zastavena ani v prvním kole, ve kterém vyřadil TJ Valašské Meziříčí 1:0. A to díky úspěšné trefě Petra Švacha z 35 metrů. (fotbal-slavicin.cz)

Druhé kolo Mol Cupu je naplánované na 29. srpna, tedy týden po prvním kole na hřišti Kozlovic.

Kompletní záznam losu 2.kola můžete vidět zde.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin