Mládež se v Rakousku blýskla pohárem a druhým místem

Mládež se v Rakousku blýskla pohárem a druhým místem Z N O J M O - Skvělých výsledků se v rakouském Hornu dočkali znojemské naděje. Hráči do jedenácti let celý mezinárodní halový turnaj vyhráli, mladší přípravka do sedmi let poté skončila na výborném druhém místě.

 
 
 

V kategorii U-11 se hráči zúčastnili čtyř dvanáctiminutových zápasů a ani v jednom nezaváhali. Na úvod turnaje si poradili s týmem NMSK Bratislava 1922 snadno 4:1, aby ve druhém zápase proti FC Klosterneuburgu vyhráli ještě o gól vyšším rozdílem. Nejvyrovnanější zápas mladíci odehráli s domácím SV Hornem, který porazili 4:3. Na závěr deklasovali SV Zistersdorf 9:1. Během sobotního odpoledne tak získali všech dvanáct bodů s jednoznačným skóre 22:6.

Již dopoledne se k pěti utkáním hraným na deset minut odhodlala mladší přípravka, tedy mladí fotbalisté do sedmi let. Ačkoliv zaznamenali úspěšný začátek výhrou nad USV Weitersfeldem 3:0, ve druhém zápase nestačili na pozdějšího vítěze turnaje USV St. Bernhard 1:3. Další duely ovšem mladíkům přinesly radost, postupně přehráli USV St. Leonhard (8:1), SK Eggenburg (2:1) a SV Horn (5:0). Zásluhou čtyř výher tak vybojovali stříbrné medaile.

Všem zúčastněným hráčům a trenérům gratulujeme za skvělou reprezentaci celého klubu!

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin