Měli jsme spoustu situací, které jsme nedořešili, litoval po remíze ve Vítkovicích trenér Balcárek

Měli jsme spoustu situací, které jsme nedořešili, litoval po remíze ve Vítkovicích trenér Balcárek O s t r a v a - Remízu s Vítkovicemi hodnotil trenér Jiří Balcárek s nadhledem a věcně, ale bylo na něm vidět zklamání. Jeho svěřenci v první půli nevyužili dobré možnosti k vedení, které přišlo na začátku druhého dějství. Vítkovice však na naše vedeční a branku Kuby Teplého dokázaly odpovědět zásluhou Mrázka.

Trenére, jak byste zhodnotil remízu s Vítkovicemi?
Ve finále zasloužená remíza, protože si soupeř vypracoval v posledních minutách dvě šance. Jednu, kterou vyrovnal, druhou, kterou jsme přežili. Do utkání jsme nevstoupili tak, jak jsme chtěli. Hlavně v první půli jsme měli spoustu situací, kdy šel třeba Hladík z boku sám na gólmana. A my to nevyřešíme. Akcí v posledních dvaceti metrech jsme svojí nekvalitou hodně zkazili a připravujeme se tím o body.

Soupeř ale byl k poražení?
V první půli jsme byli silní na míči, kombinovali jsme, ale končili jsme dvacet metrů před bránou. Krajní hráči měli spoustu situací, které nedořešili špatnou finální přihrávkou.

Vypadalo to, že jsme po vstřelení gólu přestali hrát a soupeře posadili sami na koně?
Vždy, když vedete 1:0, protivník se vrhne do útoku. Ale viděli jste, že vyrovnání nebylo po nějaké kombinaci, ale nakopávaných balónech, tam prohrajete souboje a to je pak těžké.

V základní sestavě nastoupil Mešaninov. Co říci k jeho výkonu?
Jsem s jeho výkonem spokojený. Jeho výška byla znát, vyhrával spoustu soubojů.