SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Liga pokračuje i v týdnu, netradičně ve středu se utkáme s Ústí nad Labem.

Liga pokračuje i v týdnu, netradičně ve středu se utkáme s Ústí nad Labem. Z n o j m o - Anglický týden čeká svěřence trenéra Balcárka v následujících dnech ve Fortuna národní lize. V neděli sehrajeme domácí utkání s Opavou, už ve středu nás ale čeká duel v dalekém Ústí nad Labem. Výkop je naplánován na 18:00, znojemská výprava vyráží do Ústí již s denním předstihem.

 
 
 

Ústí nad Labem skončilo v uplynulé sezóně na osmé pozici. Minimálně stejné umístění by ráda Arma zopakovala i v aktuálním ročníku Fortuna národní ligy. Po 4. kolech se zatím nedá říct, zda tomu tak bude nebo ne. Ústečtí získali ze čtyř utkání čtyři body. Začátek byl dobrý. Remíza ve Vítkovicích a domácí výhra nad Sokolovem. Poté však přišel příděl 2:5 od Opavy a také prohra v Pardubicích.


5.k. FNL
Středa
23. srpna
18:00 hod.
On-lineTwitter

FK ÚSTÍ NAD LABEM

1.SC ZNOJMO FK

MĚSTSKÝ STADION ÚSTÍ NAD LABEM

Svěřenci trenéra Skály by tak samozřejmě chtěli do třetice uspět a nejlépe proti našemu týmu získat tři body. Ústí už v této sezóně nemůže spoléhat na útočníka Moulise, který se vrátil z hostování zpět do Sigmy Olomouc, chybí i další gólový střelci Pouček s Kateřiňákem. V kádru ale stále figuruje stoper Jiří Pimpara, na nějž se hodně spoléhá, že bude tým vést.

V Ústí nad Labem se nám poslední roky velmi daří. Zvítězili jsme zde čtyřikrát v řadě. Naposled v televizním utkání na podzim 2016, kde rozhodoval až v závěru utkání Šimon Šumbera. Na jaře se ve Znojmě urodil výsledek 2:2. Za Ústí se trefili Kateřiňák s Moulisem, tedy oba hráči, kteří již dres Army neoblékají.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies