Kirschner gólový, Bogner s asistencí, k výhrám to však nestačilo

Kirschner gólový, Bogner s asistencí, k výhrám to však nestačilo Z n o j m o - Ani v jednom případě si nemohli naši hráči na hostování o uplynulém víkendu užít radost z výhry či alespoň bodu za remízu. Třebíč s Patrikem Bognerem překvapivě podlehla poslední Líšni. Vyškov s Petrem Kirschnerem a Romanem Nehybou podlehl Zlínu B. Nevedlo se ani Tasovicím, za něž chytá brankář Kuba Konvalina, doma prohrály se Slavičínem. Výsledkově to tedy nebyla hitparáda, ovšem individuálně se blýskli Kirša i Bogi. Prvně jmenovaný vstřelil gól a vybojoval penaltu, druhý asistoval u jednoho ze dvou třebíčských gólů.

This text will be replaced

PETR KIRSCHNER (Celý zápas, gól) / Zlín B - Vyškov 3:2

Kirša je ve Vyškově útočníkem číslo jedna, což potvrdil i proti Zlínu B. V utkání se poprvé na jaře střelecky prosadil, když v 83. minutě snižoval na 2:3. Po faulu na něj se také v první půli pískala penalta, kterou proměnil Studený. Nakonec však pro Vyškovské skončil zápas prohrou. Trenér Trousil ale své svěřence za výkon pochválil.

ROMAN NEHYBA (Střídající hráč 27 minut) / Zlín B - Vyškov 3:2

I do druhého jarního utkání vstoupil Roman Nehyba jako střídající hráč. Do hry naskočil v 63. minutě krátce poté, co Zlín srovnal na 2:2. Musíme připomenout, že první zlínskou branku obstaral proměněným pokutovým kopem Robert Bartolomeu, který byl na podzim na hostování ve Znojmě. Vyškov je po další ztrátě v tabulce na pátém místě, na vedoucí Uničov ztrácí devět bodů.

PATRIK BOGNER (Celý zápas, asistence) / Třebíč - Líšeň 2:3

Třebíč neprožívá optimální start do jarní části. V prvním utkání podlehla Sigmě Olomouc B a ani v druhém zápase se jí nevedlo. Proti poslední Líšni byla jasným favoritem, svoji roli však nezvládla a v domácím prostředí podlehla soupeři 2:3. Za hosty skóroval i Tadeáš Zezula, kterého si můžete pamatovat z působení ve Znojmě. Patrik Bogner odehrál v třebíčském dresu opět celé utkání a v osmé minutě proti němu musel zasahovat brankář Kotnour, o chvíli později šla Líšeň do vedení. Hosté si vypracovali ve druhé půli dokonce dvoubrankový náskok, ovšem Třebíči se povedlo srovnat. Pravě na její první branku asistoval Bogi, když jeho pasu do vápna zužitkoval Dočekal a následně přišlo i srovnání. Na vítěznou branku zmíněného Zezuly z 83. minuty už odpověď nenašla. V Tabulce je Třebíč na jedenáctém místě.

JAKUB KONVALINA (Celý zápas) / Tasovice - Slavičín 1:3

Konvec byl i tentokrát mezi třemi tyčemi a odbyl si premiéru na tasovické půdě. Domácí začali výborně, když se trefil v 11. minutě kanonýr Mira Paul. V 19. minutě však bylo srovnáno. Slavičín zahrával pokutový kop, marné byly protesty Kuby i ostatních tasovických hráčů, že tomu hostující hráč notně přidal. Nicméně z panenkovského dloubáku bylo vyrovnáno. V závěru pak dokázal Slavičín v nervózním utkání dokonat obrat. Na obě branky neměl náš mladý gólman nárok.