FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Kategorie U19 a U18 ukončila podzimní část hokejem!

Kategorie U19 a U18 ukončila podzimní část hokejem! Z N O J M O - V sobotu 18.12.2021 ukončili naši starší dorostenci podzimní část sezóny. Letos to nebylo závěrečným fotbálkem jak bývá zvykem, ale netradičně ledním hokejem na znojemském zimní stadionu. Ne všichni hráči brusle z různých důvodů nazuli, avšak alespoň jako psychická pomoc zde pro své spoluhráče byli.

 
 
 

V sobotu ve večerních hodinách se bylo 90 minut na co dívat a to doslova. Hokej v podání znojemských starších dorostenců byl velmi zajímavý. Na první pohled nešlo přehlédnout unikátní výstroje jednotlivců. Trenér U19 Havlík vyjel s helmou snad z roku 1980. Naopak trenér U18 Adamov měl výstroj zcela ukázkovou a šlo to poznat i na ledě. Celkově jsme však viděli výkony různorodé. Někdo předvedl umění s hokejkou, někdo umění (ne)bruslařské, avšak přesto utkání splnilo svůj účel a všichni zúčastnění hráli na krev.

Červení - Bílí 9:4

Sestava červení: Vocílka, Pokorný, Špalek J., Železný, Navrátil Tomáš, Procházka, Navrátil Tomáš starší, Valášek starší, Čech

Sestava bílí: Hamza, Jarý, Synek, Žižka, Čížek, Špalek Š., Adamov, Havlík

Po utkání se všichni sešli v kabině, trenéři Havlík a Adamov zhodnotili a zároveň ukončili podzimní část soutěže. Nyní čeká borce dva týdny volno, poté hráči začátkem ledna začnou plnit individuální plány. První společný trénink je naplánovaný na pondělí 10.1.2022.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies