KÁDR A-TÝMU PRO SEZÓNU 2015/16!

KÁDR A-TÝMU PRO SEZÓNU 2015/16! Z n o j m o - V sobotu pro Znojmo startuje pohárovým duelem v Pelhřimově sezóna 2015/16. O týden později nás čeká již první mistrovské utkání ve Fotbalové národní lize, kdy nás bude hostit nováček Slavoj Vyšehrad. Je tedy na čase odtajnit konečnou podobu A-týmu. Celkově je v něm 22 hráčů o může být doplněn i o hráče z našeho juniorského týmu.

 
 
 

Do finálního kádru se neprobojoval Jiří Piroch. Ze Slovácka se povedlo získat zkušenou posilu do obrany Radka Mezlíka, na hostování z Příbrami přichází Oldřich Kostorek a ze Sokolova Rostislav Šamánek. Zahraniční posilou se stal ruský středopolař Jevgenij Serenkov. O dřívějších příchodech jsme již informovali - Vlastimil Veselý, Tadeáš Zezula, Pavel Lapeš, Šimon Šumbera. Všechny změny naleznete přehledně na konci článku.

KÁDR A-TÝMU SEZÓNA FNL 2015/16

Jiří   DOLEČEK
Vlastimil VESELÝ
Jakub   KONVALINA

Radek   MEZLÍK
Daniel  ODEHNAL
Roman   HŘÍBEK
Jakub   POKORNÝ
Tomáš   CIHLÁŘ
Oldřich  KOSTOREK
Tadeáš  ZEZULA
David   HELÍSEK
Bronislav STÁŇA
Stijepo  NJIRE
Tomáš   OKLEŠTĚK
Šimon   ŠUMBERA
Rostislav ŠAMÁNEK
Roman   NEHYBA
Radim   NEPOŽITEK
Jevgenij SERENKOV
Pavel   LAPEŠ
David   LEDECKÝ
Libor   ŽONDRA

REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér:  Radim Kučera
Asistent trenéra: Roman Vojvodík
Druhý asistent:  Todor Yonov
Trenér brankářů: Josef Hanzálek
Kustod a masér:  Libor Palička
Vedoucí týmu:   Jiří Podzemský
Týmový lékař:   Mudr. Martin Komzák

ZMĚNY V KÁDRU

Odešli: Jan PÁZLER (Hradec Králové), Matúš LACKO (Zbrojovka Brno), Luboš ILIZI (volný hráč - Békéscsaba), Martin LEVAI (hostování v jednání), Pavel DREKSA, Jaroslav SVOZIL (konec hostování Sigma Olomouc)

Přišli: Radek MEZLÍK (Slovácko), Šimon ŠUMBERA, Pavel LAPEŠ, Tadeáš ZEZULA (všichni Zbrojovka Brno), Vlastimil VESELÝ (hostování Zbrojovka Brno), Jevgenij SERENKOV (Zenit Petrohrad B), Rostislav ŠAMÁNEK (hostování Sokolov), Radim NEPOŽITEK (hostování Sigma Olomouc), Ondřej KOSTOREK (hostování Příbram), Jakub POKORNÝ, Roman NEHYBA (oba juniorka)

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin