Juniorka letos poprvé na stadionu V Horním parku, od 17:00 vyzve Duklu

Juniorka letos poprvé na stadionu V Horním parku, od 17:00 vyzve Duklu Z n o j m o - Poprvé v tomto roce se náš juniorský tým představí na Městském stadionu V Horním Parku. Přivítá zde ve sváteční předvečer v rámci 34. kola Juniorské ligy pražskou Duklu. Svěřenci trenéra Dudy budou chtít pochopitelně navázat na předchozí povedené domácí zápasy a rychle zapomenout na pondělní prohru v Mladé Boleslavi. Utkání startuje v 17:00, všichni jste srdečně zváni.

Dukla Praha měla za sebou v dubnu nepříjemnou sérii pěti prohraných duelů v řadě. V posledních dvou minutách utkáních byl obraz odlišný. Pražané dokázali zvítězit v Teplicích a hlavně doma vysokým výsledkem nad Táborskem 5:0. Dukla tak alespoň trochu vystoupala tabulkou vzhůru, stačí to ale "jen" na patnáctou pozici právě o bod za naším týmem.

1.SC Znojmo FK - FK Dukla Praha
Čtvrtek 7.5.2015 (17:00 hod.)

Na podzim se v Praze mezi Duklou a Znojmem sehrál pořádně bláznivý zápas. Domácí vedli v druhé půli již 3:0, náš tým ale předvedl parádní návrat do utkání a dokázal ztracený zápas dotáhnout do remízového konce. Hattrickem se blýskl Kubilay Yilmaz, jenž za svůj výkon obdržel ocenění Hráč kola Juniorské ligy.

Naše juniorka měla před tímto týdnem velice povedenou sérii čtyř vítězných zápasů v řadě. Tu ale v pondělí bohužel hodně rázným způsobem ukončil lídr tabulky - Mladá Boleslav. Můžeme však prodloužit jinou sérii - aktuálně máme pět zápasů bez prohry v domácím prostředí. Zajímavou sérii má také Stijepo Njire, který se trefil v pět po sobě jdoucích utkání.