SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Jako v Lize mistrů, U9 si zahrála proti Sportingu a PSG

Jako v Lize mistrů, U9 si zahrála proti Sportingu a PSG Z n o j m o - Naši kluci z U9 měli pořádně pestrou a atraktivní sezónu. Dokladem toho i tradiční turnaj Třebíč Open, kde se svěřenci trenérů Petera Balty a Alexe Cheredy mohli cítit jako v Lize mistrů. Zahráli si totiž proti věhlasným soupeřům.

 
 
 

18. a 19. červen patřil na Třebíčsku velkému fotbalovému turnaji pro přípravky a mladší žáky - Třebíč Open. V kategorii U9, která byla svoji atraktivitou nejnabitější, nechybělo ani Znojmo. A proč nejatraktivnější? Jelikož se turnaje zúčastnili i dva evropští fotbaloví velikáni - Sporting Lisabon a Paris Saint-Germain.

Systém turnaje byl oproti jiným velmi jednoduchý, dvacet týmů nebylo tradičně rozděleno do základních skupin, ale hrálo se každý s každým. Zřejmě i kvůli tomu, aby nikdo z týmů nepřišel o měření se Sportingem a PSG. Na každý celek bylo připraveno 19 těžkých zápasů v délce trvání dvanácti minut a v počtu hráčů na hřišti 5+1. Na naše kluky čekali krom Sportingu a PSG další zvuční soupeři, s kterými se dobře znají i z Poháru mládeže - Sparta Praha, Slavia Praha, Zbrojovka Brno nebo také slovenské týmy - Trnava, Žilina, Senec a Šamorín.

Ve velké konkurenci se nakonec Znojmo umístilo na 8. pozici. A jak dopadlo měření s Portugalci a Francouzi? Se Sportingem jsme ve velice kvalitním utkání prohráli 0:3, s PSG jsme uhráli fantastický výsledek - 1:1, když se z přímého kopu prosadil Tomáš Balta. Vítězem turnaje se stal Sporting Lisabon, druhá skončila Zbrojovka Brno a třetí Slavia Praha.

Sparta Praha - 1.SC Znojmo 1:1
Branky Znojma:
Toifl

1. SC Znojmo - Šamorín 3:0
Branky Znojma:
Štrombach 2, Brtník

Zbrojovka Brno - Znojmo 0:0

1. SC Znojmo - Sparta Brno 1:2
Branky Znojma:
Piskač

Tempo Praha 1 - 1. SC Znojmo 3:0

1. SC Znojmo - Sporting Lisabon 0:3

Praha Háje Jižní město - 1. SC Znojmo 1:6
Branky Znojma:
Piskač, Balta, Šuba, Toifl, Šustaček, Brtník

1. SC Znojmo - JFA České Budějovice 1:0
Branky Znojma:
Balta

Líšeň - 1. SC Znojmo 1:3
Branka Znojma:
Balta

1. SC Znojmo - Trnava 0:1

PSG - 1. SC Znojmo 1:1
Branky Znojma:
Brtník 2, Balta

1. SC Znojmo - Slavia Praha 1:2
Branky Znojma:
Štrombach

Hodonín - 1. SC Znojmo 0:2
Branky Znojma:
Piskač, Brtník

1. SC Znojmo - Tempo Praha 2 5:1
Branky Znojma:
Toifl 2, Šustaček, Balta, Brtník

Svratka Brno - 1. SC Znojmo 0:4
Branky Znojma:
Brtník 2, Piskač, Balta

1. SC Znojmo - Senec 3:1
Branky Znojma:
Balta 2, Brtník

Žilina - 1. SC Znojmo 0:1
Branky Znojma:
Toifl

1. SC Znojmo - Dynamo Českého Budějovice 3:0
Branky Znojma:
Toifl, Balta, Piskač

1. SC Znojmo - FŠ Třebíč 2:0
Branky Znojma:
Brtník, Balta

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Sporting Lisabon, 2. Zbrojovka Brno, 3. Slavia Praha, 4. PSG, 5. Tempo Praha 1, 6. Spartak Trnava, 7. Sparta Praha, 8. 1. SC Znojmo - mládež, 9. Žilina, 10. JFA České Budějovice, 11. Dynamo České Budějovice, 12. Sparta Brno, 13. Svratka Brno, 14. Senec, 15. Hodonín, 16. Tempo Praha 2, 17. Líšeň, 18. Praha Háje Jižní město, 19. FŠ Třebíč, 20. Šamorín

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies