Futsalisté čtvrtí v Česku!

Futsalisté čtvrtí v Česku! Z N O J M O - O mistra Česka jsme se střetli ve středu 3.dubna 2019 ve Žďáru nad Sázavou.

V semifinále jsme narazili a pozdějšího vítěze ZŠ Březové hory Příbram. Sportovně musíme uznat, že soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál a postoupil do finále.

O třetí místo jsme utkali se ZŠ Sever Hradec Králové. Utkání jsme dobře rozehráli a po poločase vedli 2:0. V druhém poločase jsme mohli odskočit na rozdíl tří branek, ale bohužel jsme netrefili prázdnou bránu. Soupeř srovnal na 2:2. Po té jsme kopali penaltu, ale bohužel střela skončila pouze na tyči. To soupeře nakoplo a přidal další dvě branky a konečné skóre bylo 4:2 pro soupeře.

I tak to je pro naše fotbalisty úspěch a ukázali , že jim jde i futsal.