Futsal 6.a 7.tříd – a je to tam!!

Futsal 6.a 7.tříd – a je to tam!! Z N O J M O - Mládežka mezi čtyřmi nejlepšími v Republice! Do finále postupujeme z první místa.

 
 
 

Konferenčního finále Moravy 12.3.2019 v Rousínově se zúčastnily ZŠ SEVER Hradec Králové, ZŠ Jelínkova Rýmařov, ZŠ Jana Husa Písek a ZŠ Mládeže Znojmo. Postup se nerodil lehce. První zápas jsme rozhodli v posledních vteřinách. Ve druhém utkání jsme jasně dominovali a předváděli skvělou hru. V závěrečném utkáním přišlo uspokojení, mnoho neproměněných šancí a prohra 1:0.

O tento velký úspěch se zasloužili:

Bulín Erik, Krištof Roman, Matoušek Lukáš, Šrámek David, Herman Ondřej, Beno Jakub, Doležal Zdeněk, Bernát Matyáš, Štěpánek Filip, Krištof Jiří a Svoboda Marek.

Celorepublikové finále ŠkoFL 7. tříd se odehraje ve SH Zďár nad Sázavou ve středu 3. dubna 2019.

O mistra republiky se střetneme se ZŠ Marjánka Praha, kterou reprezentují žáci ze Sparty Praha, ZŠ Březové hory Příbram, za které nastupují žáci z 1. FK Příbram a ZŠ Sever Hradec Králové, kde hrají kluci z FC Hradec Králové.

 
 
 
 
Podobné články

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin