SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Fotbalový kemp přípravek

Fotbalový kemp přípravek Z N O J M O - V týdnu od 9.-13.8.2021 proběhl fotbalový kemp našich malých nadějí z ročníku 2014-2011. I když bychom mohli říci, že slovo kemp je trošku zavádějící, protože děti moc neodpočívaly. Jednalo se spíše o fotbalové soustředění, kde kluci makali formou dvoufázového tréninku pod vedením našich zkušených trenérů.

 
 
 

Celý týden panovalo krásné počasí, a tak si děti zpestřovaly týden občasným koupáním v řece Dyji. Ve čtvrtek jako překvapení dorazili na kemp dva Tomášové z Áčkového týmu: T. Okleštěk a T. Vocílka. Chvíli si s dětmi povídali, zakopali si na branku a na památku nechali plakáty týmu podepsané od hráčů. Pátek už byl určen spíše fotbalovým hrám. A tím skončil další ročník tohoto oblíbeného příměstského fotbalového kempu.

Na závěr ještě poděkování Sokolu Dobšice, který dětem zajištoval kromě areálu také pestré občerstvení po celý týden.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies